Виж само едно мнение
  #62  
Стар 31-10-2014
прокопи прокопи не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2014
Мнения: 169
Благодари: 2
Получил благодарност:
34 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Хубаво де,дефекта си е дефект и с него и без него и с подсветка и без подсветка,картината на LG е най добра,от всичко което съм виждал,може би един Шарп от високия клас,го докарва както трябва,но останалите се доближават,а са доста по скъпи!Говориме за картина,подсветките и дефектите, настрана!Няма телевизор с толкова бяло бяло!
Какво се мъчиш да ни докажеш ти?Ако проблема е софтуерен и го оправят,що да не го препоръчваме,въпреки ,че мене ме кефи,по старата серия!И препоръчвам нея до 2 бона!Няма аналог!Ако някой тръгне да хвърля 4 бона,там нещата са други,но не и откъм картина!
Ти, що спориш с неудачници,а и не си видял още,какво е спор!?
Разговора с нас е полезен само за тебе,за да разкършиш шаблона на робота!За нас е абсолютно деструктивен,затова се забавляваме,та предобряме малко!Нищо лично,кефиш ме,всеки минава по тоя път,но още ти е рано,да даваш оценки!

а ако не го оправят какво правим?
дай да си вземем ТВ с дефект и да чакаме да го оправят... това е несериозно
и критерия е черното не бялото
и къде ще намериш по старата серия? ако има някъде останали са мостри
ти със новия webOS на LG работил ли си?

Panasonic 42AS650 също е с IPS и е същата цена като LG като картина с какво отстъпва на LG? За насичането има едни рекламни клипчета на Philips там много добре се вижда кой как се справя
и ако продължим темата за матриците за мен най удачния вариант е IPS-Pro

нищо не се опитвам да доказвам но твърдението взимай някакво LG другите ги забрави е несериозно

напротив вие нищо полезно не сте ми казали
разговора с вас е напълно излишен
нищо градивно и конструктивно не казвате а само дребно заяждане
Отговори с цитат