Виж само едно мнение
  #2  
Стар 16-04-2019
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков не е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,224
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Великденските промоции ме пречупиха и въпреки убежденията ми, че технологията е изпреварила времето си поне с 10 години, се сдобих с 55" QLED телевизор Samsung - QE-55Q8FN

Имате ли проблеми с подреждането на каналите като мен? Не съм сигурен коя е версията на операционната система, но би трябвало да е Tizen 4. При проверка за ъпдейт казва че няма налични ъпдейти, тъй като съм с последната версия.

Проблемът се състои в това, че като подредя каналите, всеки път по няколко от тях, които не съм пипал сменят позициите си (например Нова телевизия от трета позиция отива на първа, bTV от втора отива на седма...).

Менютата са много по-бързи и удобни от досегашното ми SONY, при SONY подреждането беше много по-трудоемко, но за сметка на това където преместиш канала, там си остава. Тук преместиш един канал, друг отиде на майната си без да си го пипал.

Има ли начин да прехвърля листата с канали и да ги подредя на компютър и после да я върна подредена в телевизора? Защото подреждане през менютата на телевизора явно няма да стане както трябва, или ще стане, но с много късане на нерви.
Аз съм със HU серията и от менюто има възможност за експорт на флаш. После с едно програмиче ги редя, има възможност за фаворити групи. После пък импорт от флаш и това е. Канали не са ми се местили... С дистанционното е по тегаво подреждането.
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__

Последно редактирано от Момчил Минков : 16-04-2019 на 12:59
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Момчил Минков за този полезен пост :
Светия Дух (16-04-2019)