Виж само едно мнение
  #52  
Стар 16-11-2017
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Мнооого ми хареса, че е с 6' екран.
Много новости в персонализацията, което на мен ми допада страшно много.
Инфинити дисплей като на Самсунг телефоните, НО с тази голяма разлика, че тук няма edge екран, което лично мен много ме кефи.
Въобще от всички ревюта и тестове за бързина, камера, батерия на 5-цата съм много впечатлен.
Сега като прибавим и новостите на 5Т, по-големия екран... запазването на цената от предходния модел, става много привлекателен модел.
През няколкото месеца за 5-цата, не се е появило никакво оплакване в нет пространството, от батерия, екран и т.н.
В същото време ми прави впечатление, че много бързо му пускат разни ъпдейти, което е много добре.
Казаха, че декември ще получи Орео, може би ще изпревари топ моделите на Самсунг и преди тях ще получи този ъпдейт на ОС.
Това също го дърпа пред останалите.
Има страшно много ромове в XDA (за OnePlus 5 говоря), навярно и за 5Т ще е така.
Ще изчакаме малко да му направят сравнителни тестове, на камера, бързина, батерия, и който го е харесал може да се ориентира към покупка.
Другото което прави също много добро впечатление, днес сме 16-ти и само след 5 дни (на 21-ви), го пускат в продажба.
Цецо, казаха че са наблегнали доста на камерата, има подобрения спрямо OnePlus 5.
Ето едно видео по разопаковането му:

__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат