Виж само едно мнение
  #14  
Стар 16-04-2018
Мърци Мърци не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2018
Мнения: 11
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кулио Вижте мненията
Всички приемници на Булсатком имат изход SCART или Чинчове и в този ред на мисли ще подадеш сигнал към телевизора от там. Всеки телевизор Самсунг има вход SCART и/или Чинчове (по-новите имат жак вход но в комплекта към телевизора има съответните преходи). Та след като направиш връзката от сателитният приемник към телевизора с този вид връзки спокойно можеш да поставиш кабела от ефирната антена в антенния вход на телевизора (който в момента ти е вързан към Булсаткомският приемник) и да сканираш на "Ефирна тв".
Ако ти е сложно (което ме съмнява след като си си направил сам ефирна антена) направи снимки и на двете устройства.
Имам подобен Самсунг, но 40 инча така, че бъди спокоен работата ще стане.
Като си в списък на програми от дясно имаш лента където би трябвало да имаш опция кабел/ефирна и от там става смяната, но така както си свързан в момента всеки път ще трябва да сменяш и кабелите.
Също така ще ми е интересно къде се намираш и от кой предавател хващаш сръбска тв.
Благодаря! Ще опитам и. Този начин,но досега никъде не видях опция кабел/ефирна . От Видин съм и хващам идеално 16 ефирни(едната е инфо с предавателите им) .
Отговори с цитат