Виж само едно мнение
  #35  
Стар 13-10-2013
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 320
Благодари: 44
Получил благодарност:
78 пъти в 54 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

denyo,
При 8113 като си настроиш таймера на запис, в определенето време превключва ли на зададения канал? Защото при мен е така и трябва ръчно да се върна на другия, който гледам.
Аз с VHS съм свикнал като задам програмата за запис и натисна Timer, машинката да минава Stand by. По навик изключих от Power 8113 и се изтриха настройките за записа. Това значи ли, че за да записва на Timer, приемникът трябва да е включен? Голяма идиотия!Или аз нещо бъркам? Изключил съм Timeshift, но не мисля, че това е от значение в случая.

Пробвах най-сетне прословутия модулатор на 8113 - работи си прекрасно и на двете звукови системи - PAL B/G и D/K. Картината е едва забележимо по-лоша от тази с RGB SCART. Ползвах RF кабела на старото ми видео Panasonic и сравнително качествен SCART Thomson (от преди TCL ерата ). Даже изкарва звук AC-3 и AAC. За съжаление - mono.
Това ме накара да се замисля за 8115, за да ползвам едновременно SCART за ТВ и chinch за PC-то. Не мисля, че е оправдано да давам 30-40лв. за usb DVB-T тунер. А свикнах да гледам, докато съм на компа...
Отговори с цитат