Виж само едно мнение
  #200  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Синиявецо ще те преследва цял живот!Било олед,било друго!Виждам,че те е страх и видиш ли синьо,бегаш!
По голема цепеница от зерото няма,там изобщо няма HD,само един мръсен найлон,дето го няма и при дриймбокс 500 SD!
Нека аз обобщя!Щото ги имам всички цепеници,даже и ултимо,дето седи в кашон и чака някой баровец,да поиска да гледа тв на малкия екран!
Вутата са едни от най дървените приемници,само един читав има,откак ги произвеждат!Производителя не те бръсне за слива,ако му кажеш ,какво да оправи,бълват цепеници и кретените купуват!Чакай на зерото да оправят стоте процента сигнал,щото мръсния найлон и с полиране няма да го махнеш,чакай да актвират на ултимото DVBS2x тунера,вече половин година го продават и те горките не знаят как!Борил съм се на повечето форуми,нещо да им налея,ама са запечатани и не възприемат!
В интерес на истината Уно не съм заглеждал продължително,но след като зерото и ултимото са кенеф,едва ли ще ме впечатли!За бързината и Згемата и Мутанта ги бият всичките,за тунерите не коментирам,трябва да се изръсиш поне с 2 бимбарици за Ву с такава комбинация от тунери и то работещи!За сигнала също,Вуто е по назад!Ебем ти и плеяра,лично не ме вълнува тая кочина!
Най важното за един ценител на сателитен приемник е качеството на картината и тунера,тунерите като разновидности и количество!Няма как да сравняваш Ултимо със Згема по тоя параграф!Да не говориме за абсолютните пръчки Зеро и Уно!
И поне темата е за Згема,а това е най атрактивния в момента приемник,с отлична картина,тунери бол и софтуери за всички фкусове!Не коментирам,че е най тънък,но за сметка на това е от най качествените!Така че не пробутвай как вутата стават повече в тая тема,просто е трагично смешно!
Добре, че има такива " Царе", които да ме разсмиват и да ми оправят настроението!!! Относно "синяка" не знам кой го е страх,ама щом толкова те кефи вземи и боядисай кафявата си точка в синьок Относно , че Сгема и Мутант бият по бьрзина и картина Уното направо паднах от смях!! Виж отварям една скоба, че става вьпрос за Сгемата- Мутант не см пипал - нямам мнение за него
Отговори с цитат