Виж само едно мнение
  #11  
Стар 05-07-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Преди 3 дни направих тест на конвертори и точно кръговия на BEST се представи не просто лошо, а изключително лошо. Направо все едно, че не присъстваше. Аз не зная как правите съпоставка с малки антени, като махате офсетов конвертор, който е блок със собствен облъчвател (всеки с различен ъгъл). Единственият меродавен тест е когато се тества на парабола, а конверторите са пригодени за целта. Без да се пипа вълновод, облъчвател и антена. Друг е въпросът, че още не съм решил дали да споделя подробности за този тест. Другите конвертори в теста - фланцово единично Инверто, Универсален BEST (куад, усилен, преправен за парабола), MTI AK54-XT2N 0.2 (куад, усилен, преправен за парабола) и Инваком куад.
Офсетовите конвертори са именно такива, защото са правени за офсетови антени. Кой как си ги е пригодил на парабола, ама с какъв вълновод и облъчвател е друг въпрос, подходящ за раздел "Направи си сам", чийто отговори ще са всеки път различни, защото еднакъв резултат двама души няма да постигнат.

Цитирай:
Първоначално написано от Mach123 Вижте мненията
Best е най - добре, тестван....
И аз имам подобни лични наблюдения. Преди него имах един, който се представи много зле (голдън медия, ако не се лъжа), а преди това - именно инверто блек про и то с 4 изхода, което изтървах от високо и стана на парчета. Бест-а изкара половин децибел повече от инвертото.
Отговори с цитат