Виж само едно мнение
  #3  
Стар 10-10-2014
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
С тоя "малък" телевизор,имайки предвид от какво разстояние гледаш,не знам как я виждаш тая разлика?!?Да не говорим,че има значение модела на ТВто и приемника....
Tв. е шарп/ на 5,6г /...а приемника е Octagon XP1000+ .....преди това имах Golden Media Reloaded и мисля,че този дава по-добър образ. Играл съм си и с video enhancer/плъгина/....ама няма ефект. Образа за мен е мн.добър......ама често забива при някои превкючвания на каналите и не мога да разбера защо. Флашнат е на 750mhz ....използвам cacheflush/ плъгин/....и аз не знам защо., шото като гледам винаги си има памет. Този приемник ми казаха, че е същият като Xtrend ET-4000. Иначе моментално превключва каналите....ама това ,че като започна да превключвам бързо каналите понякога забива и трябва да го рестартирам от бутона отзад е малко дразнещо. Използвам съм най-различни настройки в oscam. config..... ама чат пат пак си забива. Имаш ли някакви идеи ...какво да направя ?....И да се строши приемника ще си купя друг... Тоя Голдена така стои в нас...не му работи hdmi изхода.....
Отговори с цитат