Виж само едно мнение
  #40  
Стар 28-10-2018
коста_дим коста_дим не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 74
Благодари: 12
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Внимателно прочети това което си писал. Маркирал съм с червено същественото! Само по размер диагонал твойта антена е 2 пъти по-малка (по ефективност повече). Според мен mission impossible, но винаги можеш да ни изненадаш
Ами.... дано да съм ви изненадал приятно !Имам пробив!Смених конвертора , поръчках нагоре , надолу, наляво и надясно със сатфайндъра.... и :



Излиза ми само един от трите транспондера на този лъч, интересното е , че излиза не 12188 V 27500 5/6, който колгата от Хамбург в пост 19 беше казал, че му е най-силен, а 12111V 27500 5/6, който всъщност най-много ми трябва.От другите засега няма и помен.Отсканирах го :



И даже доволен почнах да гледам :



Обаче, излезе кратка радост, сигнала ту го има, ту го няма.И интересното е , че не се намаля или увеличава, или е 8.4 - 8.7 децибела или 0.И това 10 - 15 пъти за час.От сървъра дето ми разкодират ми дават предупредителни 5-минутни банове за “изпращане към сървъра на пакети с повредена ЕСМ структура” каквото и да означава това.
Хайде сега дайте още малко акъл какво може да се направи да стане още малко по-постоянен сигнала и работата ще е готова.Някакви усилватели горе, нещо което не знам?
Благодаря на всички отзовали се до сега!
Отговори с цитат