Виж само едно мнение
  #30  
Стар 10-06-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,042
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красибел Вижте мненията
Има и друг термин - пропуснати ползи. Точно в този период около 18-20 часа трябваше да потвърдя една онлайн резервация на мои клиенти. Успях по телефона, на който за щастие работеше мобилният интернет. Ако не бях успял, щях да загубя около 140 лв.
Ако ги бях загубил, колко според теб трябваше да ме компенсират от А1.
Има и друго, по важно от загубите на фирмата е да запази репутацията си, така, че ще компенсират. С колко е друг въпрос.

В интерес на истината, откакто ползвам интернет на А1 - вече 5-6 години, да не са и по вече, прекъсване е имало само 1 път за 2-3 часа поради отнесено трасе при ремонти. Не съм голям фен на А1, много пъти са ме вбесявали за други простотии, но проблеми с интернета и IPTV - то не съм имал.
Пропуснати ползи друг път. за 1 час липса на домашен интернет...
Толкоз клаузи имат натряскани в общите условия, че тия пропуснати ползи не може да ги вземе и най-тлъстия им бизнес клиент, какво остава за някой който не е могъл да си плати резервацията, или сметката или каквото ти дойде на акъла там...
https://www.a1.bg/garantiran-internet - е тука даже и цена не са сложили, щото не е ясно какви са неустойките, и колко ще плащаш на месец за да покриеш тяхната отговорност...

Компенсацията на клиентите е чист PR,който покрива негативните новини по нета... Ще се запишат 1000 човека, ще им дадат по 1-2 лв , а цяла България нямаше макс спортове примерно за повече от 2 часа... Да не говорим за иптв или каквото и да е друго... Това е причината за записването за компенсацията, кой разбрал разбрал...

Последно редактирано от TUISTERa : 10-06-2021 на 13:37
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Светия Дух (10-06-2021)