Виж само едно мнение
  #7  
Стар 18-12-2018
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Колеги, някой да познава в Пловдив човек с умения да програмира флаш памети? Имам рутер със затрит буутлоудър, който искам да възстановя. Само u-boot да налее на mtd0, другото ще се справя сам. Това е единственото решение, всичко друго е пробвано и не става. Просто не ми се занимава сам да инвестирам в конвертори, програматори и прочие... Рутера е много евтин и не си струва инвестицията, а пък работи с openwrt и ми вършеше чудесна работа...
Рутерът е толкова евтин че дори не си заслужава да искаш някой да ти го поправи, пий студена вода и си купи друг.
Това, което искаш изисква специфични умения и достъп до специфична информация, която може и да е класифицирана.
Което затрунява задачата, защото на когото и да я възложиш няма да е тесен експерт само по това оборудване, защото си в България.

Разбирам да си скапал рутер за 2 бона и да искаш съппорт технически и подмяна евентуално и да ревеш, по принцип подобни скъпи устройства идват и с договор за поддръжка както е редно в бизнес корпоративният свят, съответно получаваш поддръжка при инцидент.

Но за супер ниския клас устройства да се хвърлят такива усилия за мен си е престъпление и хабене на време и нерви, лично мнение.
Отговори с цитат