Виж само едно мнение
  #4  
Стар 29-04-2019
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кониде Вижте мненията
Голяма краста е това. Почнах с евтин и безимен тунер, продължих с няколко турски модела с фабричен шаринг.Гледах настройките и менюто, както индианец касетофон.Прочетох за модулациите и научих как и къде се слагат линиите.Предишните тунери имаха проблем с показване субтитрите и епг от телевизиите и затова реших да си купя EDISION Picco S2 с wifi.Евтино решение и ми върши работа, но няма oscam.Затова искам да си купя евтина енигма 2.Спрял съм се на EDISION Nino https://www.amazon.de/s?k=EDISION+OS...ref=nb_sb_noss.
Само сат. тв ще се гледа. Нямам кабелна и интернет в Германия съм
Значи с Ниното ще мога ли да сложа google transleitor за телевизионни предавания и филми и да си ми ги превежда на български.Целта е да разбирам какво говорят по немските телевизии. Това, ако не става с google transleitor , възможно ли е да гледам филм предаван по сателита с бг субтитри за филма, който да взима от интернет.
И друга опция, да мога филмите със субтитрите да си ги записвам на флашка .Нямам нов и 4к тв, затова не държа на качество на картината, а само за опциите, които изброих. Мога Octagon SF8008 4K UHD да си купя
https://www.amazon.de/Octagon-DVB-S2...A1DT5CBGVZY3LO

Но стрували си, ако Едисона прави всичко това?
Oktagona или това EDISION OS MIO 4K -UHD Linux E2 Combo-Receiver H.265/HEVC (1x DVB-S2X, 1x DVB-T2/C, Multistream, Blind Scan, 2160p, Dual Band Wi-Fi 5G/2.4G, Bluetooth onboard, 2x USB, HDMI, LAN, но ще трябва да почетеш малко за работа с енигма2 линуксите защото нямат нищо общо с този който ползваш и подобните му
__________________
Нищо не знам,само се уча

Последно редактирано от 4oker : 29-04-2019 на 03:55
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 4oker за този полезен пост :
кониде (29-04-2019)