Виж само едно мнение
  #5  
Стар 29-11-2011
д666 д666 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 25
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кодът, който ми написа, е : 8 - нули и накрая 1234, така ли?
И не мога да отворя снимката на голям екран, за да видя къде да го въведа? Само виждам инсталация...., а под менютата не се виждат...
Снощи ми казаха от форума 3- 4 кода, след като ти звънях, но това, което ми даде след въвеждането на кодовете бе:
от приемника - меню - инсталация - заводски настойки /само заводски настройки ми е в черно и мога да влезна в него, всичко друго от под менютата ми е забранено/, та като дам завоски настройки, ми излиза: възстанови зав. настройки - да/не, пиша кода: 159......... и давам - да! след което ми сканира на тв-то и ми излизат 8 канала /6 канала - пише, че е кодиран сигнала, а на 2 канала е черен екран, без звък и превод на някакви филми, които дават/! И това е!
Моля те, обясни ми по-подробно кое къде да напиша и дали аз някакви настройки не правя както трябва... Кодът, който ми даде с 00000 и т.н. не съм го пробвала....
Другото, което не знам как да променя на приемника честотата, след като напиша кода и му дам заводски настройки - да, ми сканира програми с честота: 450000, как да променя честотата на 410 /поне така пише за д-град за приемника/... или не е разкодирано устройството и затова....
Чакам горещо да ми върнеш отговор....
Отговори с цитат