Виж само едно мнение
  #12  
Стар 01-12-2013
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Това определено беше поста на вечерта Нерде Ямбол, нерде Стамбул.... Човека пита са телефон около 500лв, някой ми го хвърля на дърво за над 1000лв.... Ти мислиш ли изобщо? И между другото кога последно си работил с HTC или Sony, за да правиш тези генерални заключения?
Ямбол, Стамбул... то така се почва.
Първо 500 лева, после си казваш "аре още 200, че тоя е с по-хубав фотоапарат", следващия пък бил с по-добър процесор и така докато се усетиш отиваш на същите пари.
Спестявам му мъките на човека.

Иначе за последно НТС ползвах допреди 2 години.
Беше с уиндоус мобайл 6.5. Супер телефон между другото.
Не си купих ново НТС, заради това, че държах да е с хардуерна клавиатура, а единствения такъв модел беше Desire Z, но той нещо не ми допадна.

За сони имам не-преки наблюдения, тъй-като за последно като си купих телефон сони, беше преди 10-на години като излезе онова симбианско дърво-P 910.
Но, на мой колега съпругата му беше някакъв директор в Сони, та излезеше ли нов модел на Сони, моя колега беше един от първите хора в България с него. И понеже сме всеки ден заедно, съм си играл доста. Нито един модел не ме впечатли с нещо особено през последните 4 години. Особено пък като се има предвид, че ценово са в класа на Епъл.

Иначе в момента съм с един двусимов Самсунг - Young duos- GT-6312 и служебен iPhone 5...
Сега през февруари като дойде време за преподписването на служебния договор, смятам да ги издоя за един служебен 5s...

За последните 10-на години съм минал през всякакви марки и операционни системи, включително и Палм ОС, та общо взето съм наясно като му казах да се ориентира към iPhone
Отговори с цитат