Виж само едно мнение
  #81  
Стар 02-07-2012
Batko_dani Batko_dani не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 69
Благодари: 0
Получил благодарност:
12 пъти в 11 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
1.Явно и двамата не можете един свестен софт да и сложите или както казах "доставчика е зле"
2. Мисля ,че МОЕТО МНЕНИЕ ТЕЖИ ПОВЕЧЕ ОТ ТВОЕТО не от на други хора тук. Базирано на игра и тестове с почти всички приемници на пазара!
3. Та ти какво викаш си избра или да питам баче ти Генту?


п.с. Та аз да обобщя:
- ти не убеди , че аривата е "много зле"( комшийската арива)
- ти не каза кой приемник е по добър в този ценови клас и с какво(явно не си ги виждал и пипал другите)
- ти не каза своя избор на приемник (не всеки има възможност да даде 400+ лева за приемник, но поне може да кажеш имам този но бих искал да имам онзи заради това и това)
- и на последно място - оказваш се евтин манипулатор без аргументи!
Хайде със здраве и друг път не пиши неподготвен!!!
Твърденията ти са смешни и невярни Едва ли може някой да убеди в нещо радиото или пък да спори с него. За мен и за хората които рабират твоето мнение не струва пет пари, ако ще да си имал всичките приемници на света защото начина ти на изказване и воденето ти на диалог са посредствени и елементарни.

П.С. Темата не е за това какво аз съм си избрал, а за Аривите. Манипулатора си ти, че не казваш истината на хората. Аз няма за какво да го правя защото нито продавам приемници нито имам файда да го правя.

Последно редактирано от Batko_dani : 02-07-2012 на 02:02
Отговори с цитат