Виж само едно мнение
  #24  
Стар 20-06-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Windows 8.1 vs. Windows 7

В офиса и у нас вече съм преминал на 8 и 8.1. Старт меню не ползвам нито на 7 нито на 8, Search функцията на 8-цата го замества достатъчно добре! Защо ми е старт меню? Имам си иконки да десктопа, quick launch на таскбара и search... Някой да сподели какво прави със старт менюто което да не може да направи без него?
Графиката е плод на статистика ,субективна и неотговаряща на зададения въпрос! Това че компютрите използват ХР или Виста не е само защото го предпочитат! Навън хората си купуват софтуера(тука не!) и нямат нито желанието нито възможността да изпробват всеки уин който искат. Затова по-старите уиндоуси още владеят пазара... Съвместимостта отговаря на времето на ползване! Не може да очакваш един уин да поддържа игра по-стара от 5 години поради голямата промяна в архитектурата , затова беше и проблема с вистата... Тя беше нещо като бушон, който изгоря за сметка на седмицата... С осмицата положението е подобно и тя ще изгори за сметка на 9-ката, но това че вие сте я пробвали щото сте я свалили от торент и не ви е харесала нищо не означава
Коко ти си извън темата от първия до последния си пост! Кво общо има ХП-то тука и неговата липса на драйвъри за всички по нови машини? То е и по-бавно, и няма как да използва 16-те гигабайта рам и 8 ядрения процесор които искам да си купя А сложа ли му 8 терабайта нясто и ще се чуди три дена от кой край да я копа тая градина...
Твоето звучи така:
Въпрос: Кое е по-добро ? БМВ Х5 или Х6?
Отговор: Аз си карам 316-ката от 91-ва и съм много доволен, кое не може да прави?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
avalon4o (17-07-2014), gax (20-06-2014)