Виж само едно мнение
  #4  
Стар 15-04-2019
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дкк Вижте мненията
Здравейте! Вероятно някои ще сметнат написаното долу за бъзик, но все пак ще рискувам, надявайки се, че ще получа и някой сериозен отговор.

Да започнем от там, че от 15 години нямам телевизор (без майтап) и последно съм бил абонат на някакви местни кабеларки, които отдавна са забравени. Съвсем скоро, обаче, ще се нанасям в новия ми апартамент, където пред дивана ще разполагам със следното:

- Samsung QLED 4K HDR 10+ TV 82" (QE82Q6F)
- Samsung Harman/Kardon 7.1 Soundbar (HW-N950)
- Apple TV 4K
- Google Chromecast Ultra
- Raspberry Pi 3 Model B+
- Synology DiskStation DS218+ с 28TB storage
- Linksys EA9300 Max-Stream AC4000 Tri-Band WiFi Router
- Mohu Curve 50 TV Antenna
- Gaming PC Lenovo Legion C730 (от новото поколение с i9-9900k процесорите и RTX 2080 модела на NVIDIA), към което ще взема някакви VR джаджи, но това е друга тема

- Бизнес интернет по оптика до апартамента с 1Gbit international up&download speed
- Абонаменти към HBO GO и Netflix

Та да се върнем на темата... Сателит нямам възможност да сложа. С български доставчици (Vivacom, A1 и т. н. нямам никакво намерение да се занимавам). Остава ми като единствена възможност IPTV и точно в тази връзка ми се ще да ви попитам кой според вас е най-добрия IPTV провайдър?

Тук, може би, е важно да отбележа:

- цената няма никакво значение, търси се качество (брой канали, качество на стрийма, разделителна способност и т. н.)
- ще се гледат предимно канали на английски език (българските канали са предимство, но не са must)
- като тематика ще се гледа основно science и sport
- ще се ползва само на един телевизор

И допълнителен въпрос - за съответното IPTV решение ще ми е нужен ли някакъв допълнителен хардуер (загледал съм NVIDIA Shield TV)?

Благодаря!
Питай чичко Гугъл,без замисляне ще те прати при най добрите.
__________________
Нищо не знам,само се уча
Отговори с цитат