Виж само едно мнение
  #57  
Стар 16-06-2021
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
E защо да затриваме всичко, което не е към сателитната тематика, като само в темата за политика и отчасти футбол (като с втората проблема е решен) се плюете като дебили с пяна на уста и пренасяте няква ужастна омраза и негативизъм над целия форум.
Всичко ви е сбъркано в комуникацията в този раздел, вместо всеки да споделя своето виждане за партия, управление и постване на конкретика, вие се нападате персонално, защото симпатиите ви се разминават.
Конкретиката ви е базирана на тъпи-малоумни карикатури и на жълто-кафяви медиини публикации. Този раздел не носи никаква полза на форума, а по-скоро поквара. Защото нормален човек да седне да чете копи-пейстовете ви, първо ще си загуби времето (което не е най-важното), второ ще агресира (в най-добрия случай, ще затвори форума безвазвратно).
Да не говорим, че омразата, която трупате в полит темите, я пренасяте из целия форум като се сблъскат два полит индивида в не полит тема
Като не сте се научили да водите дебат и да уважавате отсрещното мнение, нямате право на такова!

п.п. Ако се изтрие този раздел, мненията на пишещите там ще се редуцират поне с 3к
Много си прав и съм абсолютно съгласен с твоето мнение . Темите не се следят , а се засипват с всякаква жълтения и последващи обиди . За 3-4 месеца откакто се включих , четейки откровени неистини , отнесох толкова обиди заслужени или незаслужени(всеки може да прецени сам за себе си) , че този който ми ги отправи само аз си знам какво заслужава в реалния живот . Но щом продължавам да му отговарям , явно такова ние нивото . Нека другите решат , аз нямам проблем с това .
Желая здраве на всеки един от този форум .