Виж само едно мнение
  #90  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дензел Вижте мненията
Няма по-стабилно за сега от жицата(особено ако е качествена). За това ти писах вече ,че като си закъснял ще ти се налага да правиш компромиси. Това дето го искаш(футбола) на този етап вярвай ми за да го събереш така накуп ти трябва IPTV. Само че си купи билет за балкона! Нали гониш цена-качество. Всякакви варианти на телевизия имам в къщи.Така ще ти излезе най-тънко! Гледам това е от особена важност за теб!
От особена важност е да е евтино, но да не се прави компромис с качеството по никакъв начин, както е споменал постът над теб - ще се дават пари ако искам качество, наясно съм!
Проблемът е друг - не знам дали си забелязал какъв беше първият ми въпрос, когато отворих тази тема. Къде сигнала идва най-бързо. Хората бяха достатъчно отзивчиви, за да кажат, че ако ползвам IPTV, особено в България, ще получа най-бавният възможен сигнал от всички! Т.е. забавянето на картината ще бъде най-голямо! Което означава едно - със 100% сигурност няма да ползвам IPTV!!!! Ако IPTV ме устройваше щеше да е най-лесно и за мен! Няколко пъти питах в началото на темата, ще стане ли с IPTV - няколко пъти ми се отговори да забравя! И забравих!
Ще ползвам сателит! Това е - разбрах какво ми трябва и това е сателит! Да се концентрираме в най-важното нещо на сателита сега - декодерите!
Отговори с цитат