Виж само едно мнение
  #16  
Стар 06-07-2022
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 329
Благодари: 266
Получил благодарност:
39 пъти в 32 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CITRON Вижте мненията
mecool търси тогава.
Но неща като IpBox 55hd е с sh4 процесор и V88plus са Amlogic S905W може да са стари, но не са скапани. Трябват два лодера. Или енигма2 или Андроид. Демек приемника трябва да има възможност да работи с две операционни системи. Коди ти се явява като трета система е има адон за енигма 2, както и за Андроит. Общо взето за да върви ipvtv трябват повече рам 2,4,8.Гб, новите сат нисък клас като zgemma h9s se са с 1гб ТОЗИ V88plus Е С 2ГБ РАМ ако не се лъжа. Андроида ще изяде рама, Енигмата има вариант да освободи ресурс ,но кодито може да е скопено.
V88plus е с Rockchip, който е пълен боклук, но върши работа за минимални изисквания. Също така Kodi да си е приложение в Android-a. Относно Mecool, не видях да има с Enigma2 и Android. Иначе има доста приемници с Android, които имат DVB-S2 (съответно поддръжка на Oscam, Newcamd), но не съм сигурен дали те могат да стриймват сателитната телевизия по домашната мрежа, предполагам че по скоро не могат, докато Enigma2 си стриймва. Не съм много навътре в нещата, така че приемам и критика ако не съм прав. Иначе имам и V+ Zero 4k, който има Kodi, но е отврат (почти нищо не върви както трябва) и е почти неизползваемо (на който и да е имидж). Затова търся приемник, който да е с Enigma2 и Android и поради тази причина искам отзиви относно Zgemma h9s se (или някой подобен, но не само с едното, тъй като си имам поотделно устройства и горе долу знам какво могат).
Ако може притежателите на този приеминк (Zgemma h9s se) да кажат как се държи приемника с IPTV (и с приложението на бу.сата) на Android-a
Мерси!
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат