Виж само едно мнение
  #41  
Стар 13-09-2014
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Антенка Вижте мненията
Колегата,който искаше да му звъня ми затвори,защото нареках самоделката " ТЕЛЕНА АНТЕНА"
Ами да колега ... ТЕЛЕНА АНТЕНА Е !!!
Ти ако искаш я наричай свещенния граал.
Ако има други потребители,който са наясно или са ползвали въпростните антени за ,който питам да дадът съвет коя да взема вместо НЕО то.

Поздрави!
Всъщност сте прав - телена е! Тел е народното наименование на проводник. А тя е именно проводникова антена. Руснаците я наричат зигзагообразная проволочная.
Относно наименованията - не е граал - антена на Харченко е

Единственото допълние, което е коректно да се направи е, че за разлика от Вашата фабрична - телената работи. На 3 телевизора у нас. и на още 6-7 на мои познати.
Относно затварянето на телефона - просто ми изчезна желанието да помогна персонално на Вас. Иначе ако проследите темата си или личните си съобщения ще разберете, че имах такова и то доста сериозно. Ако приемате изобщо съвети извън антената - не говорете на ти с непознати хора - говори лошо за Вас.
Бях си наумил просто да Ви дам за проба едната и да Ви я подаря ако работеше. Не ми коства нищо, защото се прави за около 1 час и струва както казах около 5 лв. Но ми се изпари изведнъж желанието.
Имайте нужното уважение към човек, който наистина има желание да помогне - не са много. И още 2 ако не е много нахално - правилното изписване на глагола е "нарекОх" и не се пише "въпросТните", а "въпросните" и "дадАт" вместо "дадЪт". Сред правилата на форума е да се ползва български език.
Ако ще си купувате готова следваща пак Ви препоръчвам да избягвате техномаркет и технополис. Хората с електронни магазини тук например предлагат не лоши стайни антени.
Хубава вечер и благодаря за вниманието.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.

Последно редактирано от om63 : 13-09-2014 на 21:42
Отговори с цитат