Тема: Vivacom IPTV ?
Виж само едно мнение
  #1144  
Стар 02-02-2018
Гери_то Гери_то не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2018
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря Skyfire, много изчерпателно, дано и на Калоянк му е станало ясно
Писах онлайн на Виваком през онлайн профила си, разбира се казват, че не е неправомерно начислена сумата, че за по-голяма сигурност може да се смени ПИНа за достъп към видеотеката. Явно няма начин да се докаже, че това не са го направили родителите ми. Интересно как е избран един от скъпите филми, до който за да стигнеш трябва да листваш много страници, да минеш през няколко менюта, на които трябва да потвърдиш положително и да въведеш ПИН. Това случайно не може по по грешка да бъде направено. Жива пладнешка кражба си е, но как да се бориш, а и за такива нищожни суми не си струва да ги търсиш по надлежен ред. Те на това разчитат, с малки суми (но редовно, е при нашите все още не се е повторило), да се умориш да се оплакваш и си е чиста печалба. Тези мобилни и виртуални услуги са така, само, че в другите страни те изслушват и се заемат да ти разрешат проблема, а госпожата, която ми е отговорила, само е повторила думичките, които е наизустила. Остава само горчивия вкус в устата.

Нашите май ще се махат от Виваком и имат и трите услуги. При промяна на оператора, стария оператор не се ли стреми да запази клиента си с подходяща оферта или поне да изслуша причината му да си тръгне? Не живея в Бг за това не знам...
Отговори с цитат