Виж само едно мнение
  #4  
Стар 27-09-2015
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за отговора, не вярвах, че някой ще го направи, защото знам, че това е редовен проблем.
На покрива не става, проблемни съседи...
Дървото пред нас е рехаво и доста свободно небе се вижда, само един клон уж пречел, и той доста рехав, но е високо, а как да го отрежа като е на общината, не мое дървото-мисия невъзможна.
А и пак казвам миналата година по това време нямаше никакви проблеми. Не мисля че толкова е пораснал този клон. Мисля си че нехайството на техниците по скоро ми е проблем и нежеланието им да се помъчат повече. Затова бих и извикала такъв, на който да си му платя/София/
Не знаех, че има по-големи чинии, аз ли трябва да си я купя и сменя или булсат ги имат?
И другият въпрос относно който бях неграмотна е това дали спътниците на другите оператори са различни- разбирам от горния пост че са. Кой бихте ми препоръчали с който евентуално да имам по голям успех? И те дали правят първо консултация дали има видимост и дали ще има сигнал, защото ако трябва пак да ставам абонат на другите и да плащам оборудване и договори... и да няма файда...

Последно редактирано от Итама : 27-09-2015 на 12:55
Отговори с цитат