Виж само едно мнение
  #141  
Стар 21-05-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fen Вижте мненията
Друнклол тарикатчето няма да си сверява часовника с ""бърз"" сигнал,нужно му е за съвсем друго.Вече му отговориха....
Леле какво чудо стана, тука направо не мога да повярвам. Бая смях пада Първо бях неразбрал, после бях тъп, после или идиот и се правя на такъв, после хитрец, хванал съм някой за мезе, пък от Белгия, пък Холандия, някой ще ме изкара ли швабин? Пък със женски ник, жестока история!
Сега пък изведнъж станах тарикатче? Последно какъв съм ?!
Интересно, че даже се намери човек, който и да ме защити, за което му благодаря! Та даже и него го нападнахте, че видиш ли съм бил аз, пък съм се правил на него с фалшив ник!
Истината е много проста - той ви го каза,
ЗАДАДОХ въпрос, няколко въпроса, просто исках любезен и нормален отговор. Преминах през много "отговори", които бяха просто за пълнеж. Малко хора помогнаха и ми отговориха. Ще си спестя доста време и пари, защото вече съм наясно с това, което искам и какво ще ми свърши работа.
Вижте и гледната точка на Коста_дим, същата като моята.
Аз съм футболен фен, имам си изисквания, и това е! Искам нормална картина, достатъчно бърза, да не се забавя. За "нищо друго" няма да ползвам този бърз сигнал, освен да си гледам мачовете с кеф и да си пия биричката.
Сезонът свърши, затова все още не съм сложил антената, средата на юли ще я слагам. Знам каква антена ми трябва, знам кои точно телевизии ще ми трябва да хвана с нея, така че да гледам първенствата, които искам. Друг е въпросът, че не знам как ще ги разкодирам тия телевизии (повечето са си Free to Air и няма да имам проблем, но имам и някои, които ще трябва да разкодирам). Но и това ще разбера.
И така - нищо сложно няма, но така е - В Английски форум - Питаш въпрос, получаваш отговор, в Български форум - Питаш въпрос, получаваш всичко - спам, храна и тук таме някой ако ти отговори си късметлия

Последно редактирано от Друнклол : 21-05-2017 на 23:13
Отговори с цитат