Виж само едно мнение
  #15  
Стар 29-01-2020
Аватара на opti
opti opti не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Балчик
Мнения: 566
Благодари: 187
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Аз, сега не разбрах, темата за коша ли е или още се продава?!
Колегата, пуснал темата, ако въпросния потребител не си вземе приемника, изтегли го от куриерската фирма и пиши тук!

В правилата на форума ясно е записано, че форума и екипа му не носят отговорност за сделки осъществени през въпросната платформа.
Но форума и екипа му, никога не сме толерирали некоректните търговци/купувачи! Поради тази причина, ще оставя време на юлиян211 до края на тази седмица и ако положението е същото, въпросния потребител ще бъде баннат перманентно, също така и последвалите му регистрации.
Приемника все още се продава.Писах тук с надежда юлиян211 да се свърже с мен,защото на л.с. не отговаря,телефона който ми е дал за връзка не е реален.А приемника се намира в офис на Еконт в гр.Русе където го изпратих преди пет дни по желание на юлиян211 и очаква да отиде да си го вземе. В никакъв случай не вменявам на форума и екипа му някаква отговорност за некоректността на юлиян211.А и нека другите съфорумци да го имат в предвид ако ще търгуват с него.Ще изчакам още два дни и ще си изтегля приемника обратно от офиса на Еконт.
__________________
VU+Duo 4K SE+Triax TD110.+Single INVERTO BLACK ULTRA.+OPTIBOX DM-3800
Samsung UE32F6400
+Sony KD43XF7596
Отговори с цитат