Виж само едно мнение
  #26  
Стар 10-11-2013
Димитър Костадинов Димитър Костадинов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 28
Благодари: 19
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма как в описанието на антената да е изрично упоменато,че е напълно съвместима със всички европейски ресивери и аз да не мога да я подкарам От повече от 20 г се занимавам и съм си правил сателитна телевизия на кораб на ход и на пристанища.Беше ми писнало от мързеливи и некомпетентни ел.инжинери,които да не се занимават постоянно със настройки,казват,че не могат Е и на последния ми кораб си имаше Булсатска чиния,платени карти за 2 години напред,ама ел инжинера бе мързел голям и вместо да помага само пречеше.Не дава приемниците-казва ,че картите не са платени.Проверяваме-оказва се че лъже.Казва ,че няма букси и кабел,ама след като като капитана го метна извади всичко.А относно позицията на ,която съм в момента си в грешка)))))))))))Никой не държи готвач на яхта 34м по време на ремонт пич,само трима сме останали-всички други са си в къщи до началото на сезона.Ако имаше такава позиция и лодката ходеше зимата на Карибите би било добре-кой бяга от едни 6000 евра на месец.За да останеш зимата в екипажа трябва да можеш да работиш всичко и в машината да чистиш горивни танкове и на палубата да търкаш и лакираш и на мостика да поразбираш туй-онуй и между другото и да метнеш нещо на тигана на печката ))))))))))Така ,че не ми се прави на много отворен и ако можеш да помогнеш с нещо -помагай.ако ли не стой стой си в гащите

Последно редактирано от Димитър Костадинов : 10-11-2013 на 18:46
Отговори с цитат