Виж само едно мнение
  #88  
Стар 27-10-2018
Геймър Геймър не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Мнения: 49
Благодари: 3
Получил благодарност:
34 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СтартХ Вижте мненията
Аз затова не си играя да включвам отделни пакети и карам на най високият като телевизия и не се занимавам изобщо. Така не ми се промени изобщо таксата за месеците когато Диема вдигаха цените на два пъти, нито сега с каналите на Max Sport. От началото на договора ми не се е променила с нито стотинка месечната такса, но ако бях на по нисък пакет и си включвам допълнително пакетите тогава щеше да се плаща различно според периода на увеличение.
Това не е Вярно или не се отнася за всички клиенти !

Имам 24 месечен договор за премиум пакета, който изтича месец май догодина !

Септемви видях че електронната ми фактура е с 1 лев и 10 стотинки повече !

Свързах се с онлайн съпорта и попитах на какво се дължи ! След проверка отговора беше че повишаването било заради NOVA Broadcasting и по специално на Пакета Diema xtra, който се вдигнал !

Казах им че досега имаше няколко повишавания на Diema xtra, но това не се отрази на сметката ми, защото имам 24 месечен договор при конкретни условия и цени, това е промяна в условията, които би трябвало да важат 24 месеца !

Оператора ми отговори че съм прав и ако искам мога да прекратя предсрочно договора си или да ми предложат нов 2 годишен договор !

Приех и чух новата им оферта, но тя беше същата така че реших да изчакам догодина февруари-март, два-три месеца преди да изтече договора ми за нова оферта !

PS

В електронната ми фактура пише Max Sport Edge а не Max Sport Plus !

Ако ми Кодират Max Sport 3 след 6 ноември ще ги питам дали офертата за новия договор е валидна или да ми дадат нова !

Последно редактирано от Геймър : 27-10-2018 на 14:06
Отговори с цитат