Виж само едно мнение
  #34  
Стар 03-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Люкси като гледам коя ценова група си избрал няма да намериш това което търсиш. Искаш с тая флашка дето ходиш с нея да тровиш хората (наречени от теб платени мошеници) да ебеш дявола във въздуха ама за 700 кинта той ще клати тебе! Аз ако съм собственик на магазин такива като тебе още на входа ще им давам по една свещ ти си умен човек сам се сетиш какво да правиш с нея и те пускам да тестваш. Затова хората са качили стоката и сервизна информация в интернет не като отидеш да гледаш зад телевизора в магазина ми да седнеш на удобно и да помислиш. Другия път си вземи и ролетка да измериш да не те мамят нещо в инчовете. За тия пари дето си ги приготвил каквото и да купиш е все тая ама нищо ходи тествай. Я забоди я тая флашка на един телевизор за 2 хилки да видим дали ще маже марки и модели няма коментирам ти си спеца там в технологиите. Оставам с впечатление че ти не търсиш телевизор а ти е кеф да тормозиш хората в магазина ама те ще те вземат за подбив което не е в твой плюс, ама ти си знаеш.
Никакава ценова група не съм избрал още.
Тая плазма я нямаше преди 5 дена и по принцип, плазми няма из магазините вече. На нея няма и вход за сателитна антена. Та съм я тествал напълно случайно, за да видя дали е вярно, че плазмите нямали проблем с бързите движения.
Флашките съм ги пускал и на по 2000 евро крив Самсунг и Филипс. Със същия проблем на кофти картина. И на 1000 еврово ЛГ я забучвах и на други разни марки от по 1500 евро. Тука при мен няма нищо странно в това да си купиш телевизор за 1500 евро, всеки сульо и пульо може да извади толкова мангизи от джба си и да плати, особено в този период, на 13-та допълнителна заплата.
Лично за твое сведение, вече съм се прекарал и съм купил едно смотано 50 херцово LG LN5406 произведено януари 2014г. Та сега ги тествам, за да си намеря нещо с поне 100 реални херца на екрана и да работи без да насича и без да стават мътилки по време на бързи движения. Значи имам какво да гледам в момента и мога да ти тествам колкото си искам. Магазини има много, защото в всяка по-голяма бакалия продават и телевизори. А продавачите мога да ги тормозя много яко, защото знам че винаги мога да отида до гр. Трир и да си купя оттам по-евтино телевизор, когато съм разбрал кой ще ми върши работа.
Гледам че има едни и с двоини тунери за сателитна телевизия и има даже такиви и с 200 херцови ( реални иначе пише че са 800 ) екрани. В момента тези 200 херцовите от по 46 инча вървят по 999 евро, при първоначална цена от по 1400 евро.
Най-големият проблем е, че не знаят да ги настройват по магазините където са на по-ниски цени. В по-малките магазинчета може и да има разбиращи продавачи, ама как да му дам 400 евро повече на някой дребен търговец за един и същи телевизор ? Не върви някак си.
Отговори с цитат