Виж само едно мнение
  #61  
Стар 15-07-2015
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Единственото предимство е, че е изключително качествено направен.
Човече, объркал си се и то здраво.
Качество на материали при сиФоня трудно ще намериш.
Прочети малко форума на айфон и ще се убедиш.
При кой друг производител си купуваш чисто нов телефон и на втория ден ти е в сервиз ?
Купуваш чисто нов телефон и на първата седмица ти го заменят с друг.
Купуваш чисто нов телефон и три пъти ти го заменят с друг чисто нов телефон, който след няколко дни бива заменен с втори чисто нов телефон, и след още няколко дни с трети чисто нов телефон.
Е на това ако му казваш качествено направени телефони... за мен си е чиста ебавка с тия които им пълнят гушите на ония американски пед*раси от Купертино.
И като им го написах това във форума ме баннаха.
Ами като имаш дефектна партида си я изтегли от пазара, а не да разкарваш хората по няколко пъти в сервиз.
Е да, ама за какво да го правят, ще вземе да се охарчат някой друг долар и хората ще си помислят, че телефоните им не струват.
Единственото читаво нещо у сиФоните е операционната система, апаратите като материали и изработка са гола вода.
Телефон за 1,500лв - люпи му се боята, камерата му се размества, скърца, хлопа... за*би, нямам думи.
Как Galaxy Nexus-a ми не се пре*ба за толкова време, а е модел от 2011-та, как Note 3-ката ми не се пре*ба за толкова време (след два месеца ще стане на две години), ето на това аз викам качествени материали.
64GB 6+ фабрично отключен е 1,800лв - според мен, реалната цена в момента не трябва да надвишава 800лв.
Е затова ще имат най-висок дял печалба.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат