Тема: IPTV vs SAT TV
Виж само едно мнение
  #121  
Стар 24-10-2017
Аватара на vassilp
vassilp vassilp не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 456
Благодари: 168
Получил благодарност:
143 пъти в 71 поста
Сваляния: 100
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pe6o1975 Вижте мненията
Колега , а ти би ли споделил към кой провайдер си гледал до сега на този MAG 250 колко канала и на каква цена за да си свериме часовниците тук във форума относно разумните цени ?
Може би и моето мнение ще ти е полезно.
Кварталният доставчик (не знам дали предоставя услугата си извън квартала) има към 800 канала. Освен пълен набор от българските, има и следните спортни ХД пакети (може и да съм пропуснал някой) - Арените, Спортклуб, BeIn Fr 1 и 2, испанските, МАЧ-овете на руснаците, полските Eleven + Polsat, Digi Sport 1 и 2- румънски и унгарски, Sport 1 HU, Sky Sports UK DE (1 и 2) IT(Super calcio). Ето и плюсовете и минусите, за мен:
+ всички основни български са с TIME SHIFT
+ наистина много добро качество на почти всички предлагани канали (включително на испанските, които гледам основно)
+ цена
Само ТВ - 10 кинта. А ако си взимаш и нет (за 15 или 20 лева взависимост от скоростта) ТВ пакета пада на 5 кинта.

- - TIME SHIFT само за SD каналите
- - при скорост от 30 Mbit (15 лв.) се получава накъсване, особено когато жената си пусне онлайн някой сериал. Това, предполагам, може да се избегне, ако се заяви по-висока скорост на нета.
- - понеже съм се разглезил от САТ ТВ и не мога да се примиря с качеството на някои от сплесканите ХД канали, например - BeIn Sport 1 FR, Sky UK Main Event
- - ясно е, че за тази цена, това което получавам е повече от страхотно, но все пак ми се искаше да имам - дори и на по-висока цена - и BT Sport-овете, и другите спортни немски и италиански скайове.

Последно редактирано от vassilp : 24-10-2017 на 14:05
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на vassilp за този полезен пост
pe6o1975 (20-04-2019), Зайче (14-06-2019)