Виж само едно мнение
  #39  
Стар 19-04-2015
Аватара на Венци
Венци Венци не е на линия
IP BOX 910
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 123
Благодари: 46
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ееееййй обърнахте го на селска кръчма! Пуснал съм в раздел на Виваком с въпрос,нито съм ревал за 15лв които съм дал,нито съм се правил на хитрец и т.н. Имам Булсатком,взех си и на М-тел хей така,плащам и си гледам!!! Реших да закупя приемника на Виваком,тъй като не съм наясно с тяхните условия,а приемника ми трябваше за вилата ми, на Цигов чарк. Която не посещавам целогодишно. Затова бях подведен от измамника (който е възможно и да чете, че и отговаря тук по въпроса) Ето описанието на обявата му:



''Приемника си работи нормално просто приключвам с договора и затова го продавам. Платен е до месец юни и след това ако искаш да гледаш плащаш ако не ти е харесало не плащаш.Договора е свършил.Мога и да го прехвърля на новия собственик пожелание.
Намира се в София за други градове с куриер за сметка на получателя''



А, на Станимашкия потребител,отговарям защо имам 3 профила! Има лимит на обявите,а имам много неща за продан и затова съм направил 3 профила. С актуални телефони,поща и т.н. Всяка сделка е преключвам с телефонно обаждане!

Човек от форума е проверил картата,дал съм му номера имам и ЕГН-то на жената,собственик на приемника,отговорил ми е колегата на лични,и въпроса преключва! Благодаря на всеки за мнението и остроумниченето! Лека вечер, и не се кахърете повече за моите 15лв....аз съм ги прежалил,отдавна.
Отговори с цитат