Виж само едно мнение
  #49  
Стар 27-10-2017
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Докога ще върви ъпдейта на приемниците, че имам два, хем платени, но нямам антена, за да ги пусна да се ъпнат...

Сега чета във форума на Булсат, мнение от някой "специалист" как новият спътник имал проблем и Булсат били пред закриване, едва ли не, защото трупали големи загуби

Честно, не разбирам защо толкова хора искат нещата да не станат и когато има забавяне искрено се радват на това?! Кое им е сбъркано? Само хейтъри и ненормалници, после що това е така и онова е иначе в държавата...
Aз не мисля,че толкова много хора злорадстват. По природа българина е малко по скептичен. Но аз мисля,че и БСК имат малко вина. Можеха да излезнат с едно съобщение и да кажат,че ще има забавяне. Аз съм следил изказванията/на техните шефове/... сега не мога да пусна линкове,защото ще ме баннат/.... но там нямаше стиковане между различните изказвания. А толкова хора се радваха/ включително и аз/... при изстрелването на спътника. Даже тук поствах позитивни мнения на чужди граждани по повод изстрелването. Така ,че ако уважават реномето на фирмата си и потребителите би трябвало да кажат какво става.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на valseat за този полезен пост :
EVRODANKATA (27-10-2017)