Виж само едно мнение
  #9  
Стар 09-03-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,976 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

За телевизия 100% Виваком, най-добрата иптв услуга в бг.
Няма как да вземеш тв без нет , имат промоции в момента за около 17 лв на месец с тв с хбо пакета и 20Мбит нет за целия период на договора (2г).
Мтел имат добър нет ,влакното влиза директно у вас.За тв не мога да кажа но това което чувам не е добре. Преди месец си пуснах Мтел за бекъп заради проблем със скоростите на Виваком ,но разрешиха проблема и сега съм ги обединил 2-та доставчика. Единствения ми дерт след като сложих Мтел за основен доставчик беше ,че никой от VPN клиентите ми които са на Виваком не можеше да се закачи за новото IP и се наложи да върна за основен доставчик Виваком.
На виваком тв и нет съм от година и половина ,имал съм само един проблем с нета през това време,но го оправиха. Влакнотое долу в избата нагоре върви лан ,който влиза в 5 портов суич с който се дели тв и нет, 5-тия порт задължително е за нета в другите става мазало, добре са го измислили. За тв никакви проблеми 7 дни EPG, на 70% от каналите има връщане 168 часа назад, качестовото е задоволително на сд каналите на хд също не съм забелязал грижи , вървят с около 9Мбита/сек.

Ако те интересува още нещо питай.
Отговори с цитат