The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-08-2013
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 934
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране Къде ще почивате или почивахте това лято?

Препоръчайте ми от многото места , такова което отговаря на 3 изисквания:
- балкан
- хотел или вила с басейн
- нормални цени

Море по обясними причини не ме интересува, искам спокойствие на хладно и високо с басейн!
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-08-2013
Кайен Кайен е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 857
Благодари: 60
Получил благодарност:
352 пъти в 215 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране F-17

Горещо ти препоръчвам ПОК Козлодуй. На 15км от Враца, във Балкана. Нощувката е 22лв, а ресторанта е уникален - страхотно обслужване и ниски цени. Има басейн, спа, условия за туризъм.
Бяхме там за Гергьовден и изкарахме страхотно.
http://www.kznpp.org/index.php?lang=...=home_ledenika


Има и барбекю:



PS: Двойните стаи са малки и ако сте с дете /дават допълнително легло/ става тясно, но липсата на махмурлук компенсира малките неудобства.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Кайен за този полезен пост :
фолкръм (09-08-2013)
  #3  
Стар 09-08-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Велинград, хотел "Елбрус". Тай-добре пакет от 3 зни, от офертите на Грабо. Виж и "Селект", на същия собственик е.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
Хиена (10-08-2013)
  #4  
Стар 09-08-2013
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 934
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Велинград, хотел "Елбрус". Тай-добре пакет от 3 зни, от офертите на Грабо. Виж и "Селект", на същия собственик е.
Петко, във Велинград е жега искам високо!
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10-08-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Петко, във Велинград е жега искам високо!
Недей така. Лятото е само 2 месеца, макс. 3, а зимата е 9 мес.
Така, че наслаждавай се на жегата. Две седмици темп. от 30+ градуса няма да ни уморят.
Но мнението ми е пристрастно - цялото семейсвто сме почитатели на топлото време и затова бяхме на море на места където е 30/32 градуса през нощта, а през деня стига 40. Но не съжалявам. Морето беше прекрасно. Обичаме топлото, защото живеем в район в подножието на Витоша, където започваме да се отопляваме ( на локално отопление сме ) около средата/края на октомври и спираме около средата на май, а тази година дори в началото на юни беше доста студено и палихме отоплението. Ето защо казвам, че зимата е 9 месеца. )

Иначе поогледай се за хотели в Априлци. Там има няколко много добри хотели, с басейни, а е и в планината. Също има няколко места около Дряново, но там Балкана не е много висок и ще ти е топло...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10-08-2013
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 934
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Недей така. Лятото е само 2 месеца, макс. 3, а зимата е 9 мес.
Така, че наслаждавай се на жегата. Две седмици темп. от 30+ градуса няма да ни уморят.
Но мнението ми е пристрастно - цялото семейсвто сме почитатели на топлото време и затова бяхме на море на места където е 30/32 градуса през нощта, а през деня стига 40. Но не съжалявам. Морето беше прекрасно. Обичаме топлото, защото живеем в район в подножието на Витоша, където започваме да се отопляваме ( на локално отопление сме ) около средата/края на октомври и спираме около средата на май, а тази година дори в началото на юни беше доста студено и палихме отоплението. Ето защо казвам, че зимата е 9 месеца. )

Иначе поогледай се за хотели в Априлци. Там има няколко много добри хотели, с басейни, а е и в планината. Също има няколко места около Дряново, но там Балкана не е много висок и ще ти е топло...
Ний сме обратно,3м зима и 9 лято обяснимо е защо искам на хладно. Априлци беше вариянт, но там нещо мениджмънта им куца, цени като в Алпите , Банско беше най-добре съотношение цена - качество!

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Аз лично , бих предпочел нещо Олл-инкузив , че като знам , че водката ми ще стъпе по 100 лв на ден - лошо ми става.Ядене и по кофите за смет се намира , ама водка НЯМА.Олл-инкузив на мен ми излиза по-евтиния вариант.Като и взема децата и те като изпият по 2-3 литра сокове , не е ли Олл-инкузив става много неизгодно.
Който пие да мисли за твоя вариянт , за моя - кафе и сокове които употрбявам не ме бърка да си ги плащам отделно .
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като отида на Ол-Инклузив и все ме мислят за руснак , дори в Турция са ми казвали , че ги бия руснаците по консумация на водка.
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10-08-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Септември почти винаги Анталия или около ... тази година със самолет .
Защо извън България ? Предупреждавам че ме няма и никой не се набутва с роуминга и тогава си почивам наистина ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Водка жуля целогодишно на температура под 23 градуса (на климатик) , отивам на почивка септември-октомври в Турция - наи вече Мармарис и тогава температурата не надвишава 25 градуса.Иначе през лятото не отивам никъде дори и хотела да ми плаща - тогава температурата стига 45 градуса.Ходя само в Турция - защото обслужването е класика. , A относно телефона си го изключвам още на границата на Малко Търново като оставям съобщение , че абоната е починал , че каква почивка е като те търсят по телефона ????
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....

Последно редактирано от PayNera : 10-08-2013 на 18:35
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники-скатавката Вижте мненията
Още по-лошо ти си ми съгражданин и жулиш водка през лятото. Човече това е равносилно на опит за самоубийство. Особено на плажа. Абе имайте малко култура на пиенето. Кви са тия самородни ракети посред лято.
Къфф плаж бе човек ??? Аз на пясъка стъпвам почти всеки ден - ама само за да си пусна лодката във водата
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИЛИ, Къде, лято, почивате, почивахте, това, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БНТ 1 изцяло в HD от това лято мето HDTV дискусии 12 20-04-2013 11:24
Спортно лято по Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-06-2012 12:14
Сериалът “Синьо лято” се завръща на бял кон по БНТ ТИНТИН ФИЛМИ 0 01-03-2010 10:51
GTV предлага двойна доза филми за лято 2009 ТИНТИН ФИЛМИ 0 26-06-2009 13:58
50 рускини за едно лято Чък Норис Забавно 6 13-04-2009 23:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.