The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 16-07-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране Писна ми от парното!

Преди да изложа нервите си, искам да подчертая, че аз съм от т.нар. кореняк-софиянци. Титла, която изобщо не ми харесва и много рядко изтъквам. 5-то поколение софиянец съм... за съжаление. Отдавна съм напуснал столицата и се чувствам прекрасно. Сега за нервите ми - ами писна ми от парното на софиянци. Ама, до гуша ми дойде, ката ден по всички новини да ме занимават с това! Аман! Живея в гарсониера - 42-а квадрата; нямам ТЕЦ, имам бойлер - змей-горянин, климатик - змей-горянин, радиатор - змей-горянин и ни рИва непрекъснато. Зимата плащам ток между 300 и 500лв и ни рИва! Лятото плащам около 120лв и ПАК ни рИва. И да рева и да не рева, нема кой да ми обърне внимание.
Сериозно ми писна от темите за парното и топлата вода на софиянци. Фандъкова се превърна в задължителен персонаж в която и да е телевизия, за бат ви Бойко да не говорим.
Ами това е, не ми с есърдете, просто до гуша ми дойде от "проблемите" на софиянци. София е друга България, не споря, но не е цялата България. Дори и половината не е. Мир.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
Pipp0 (16-07-2012)
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ми, от, парното, Писна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.