The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 05-04-2015
симлан симлан не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет: Какъв приемник да взема за начиещ в сат телевизията?

Абонат съм на един от сателитните оператори, но тъй като не съм доволен от предоставената ми услуга, реших да закупя оборудване за сателитна телевизия и да гледам чрез така наречения ше*инг. (не знам дали трябва да го споменавам) Не съм навътре в нещата но до колкото прочетох в нета ми трябва приемник по възможност с ЛИНУКС. Видях че dreambox 800hd е с добри отзиви и мислех да закупя такъв, втора употреба, но видях че може да попадна на китайско менте... Може ли да ми кажете по какво да разпозная дали приемника е менте?? Също така прочетох за atlas asr 5000, намирам го и него втора употреба, сравнително по евтин е, но не знам дали ще ми върши добра работа или е вече стар модел. Ако го закупя нов мисля че има активиран "g шер" за 1 година. Може ли да се преактивира тази услуга ако съм взел втора употреба приемник? И може ли да го ползвам за приемане на ше*инг от други хора, примерно от българия? Най-много се интересувам от гледането на СКАЙ пакета на АНГЛИЯ. С тези два приемника мога ли да хващам Sky hd 1,2,3,4,5 и sky 3d? Те включени ли са в този g-шер?
Надявам се накой да отговори на моите въпроси и също така може да пишете на ЛС ако имате някои конкретни оферти
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
взема, Да, За, Какъв, начиещ, приемник, сат, съвет, Телевизията


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какъв 3D плеър да си взема? Веско Дъра-Бъра 13 27-11-2014 23:20
Какъв ЛЕД да си взема??? киретогерман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 101 21-03-2012 12:48
какъв дисек даси взема 10,7 – 12,75 GHz или 950 мхц -2400мхц ааааааа САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 02-02-2011 17:14
какъв хд приемник да си взема biser Кошче 18 19-12-2010 22:03
laptop, notebook какъв да си взема dzumba Дъра-Бъра 29 27-10-2008 21:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.