The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 25-11-2018
еркаму еркаму не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 124
Благодари: 21
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет...договора ми с кабелната тв свършва...IPTV?

Здравейте,
Договора ми с Виваком скоро свършва. От техническа гледна точка съм много доволен от предлаганата от тях услуга, но това което сега търся са някои канали като SHOW TV, KANAL D, ATV, STAR и т.н.
Телевизора ми е smart-Samsung UE46F6670SS. Преди година си купих мини pc, което
свързах с телевизора. Имах надеждата, че с програмата KODI ще мога да гледам въпросните турски канали. Да..ама не. Голяма мъка ...то докато заредиш един канал трябва да кликаш няколко пъти различни линкове, после чакаш да зареди, после почва да накъсва. А ако искаш да минеш на друг канал пак същата драма...Ужасно съжалявам, че не мога да се възползвам от сат. антена и спътника на 42Е. Кофти разположение на терасата не мога да хващам спътниците , които са след 35 Е.
Благодаря предварително за съветите.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
кабелната, ми, свършваiptv, Съветдоговора, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Запис от кабелната на Blizoo Надинче КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 30 20-12-2016 18:19
Кабелната не тръгва на LG 32LE5900 ДжимБийм КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 30 19-02-2015 11:23
До 47% по-евтини пакети VIVACOM DUO за целия срок на договора ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 8 07-05-2012 11:32
blizoo скъса договора си с RING Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 23 16-05-2011 13:00
Автоматично продължаване на договора - поредна измама на Глобул Крал Артур Дъра-Бъра 32 21-12-2010 21:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.