The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 09-11-2010
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 798
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile Автоматично продължаване на договора - поредна измама на Глобул

Ползваме 4 карти на Глобул със семейството от години. През последните месеци едната карта не се ползваше въопще и реших да я спра, когато изтече договора. Той изтичаше в началото на ноември 2010година. Отидох в края на октомври, но ми казаха, че трябва да отида 1 ден преди изтичане на договора иначе им дължа 2 такси неустойка. Денят в който трябваше да отида беше 05.10.2010г., но го пропуснах. Отивам днес да спра тази карта, но ми обясниха "любезните" служители на Глобул, че съм закъснял и договора автоматично се е удължил за една година Ако искам да го прекратя им дължа неустойка в размер таксата за една година х 2 Така пишело в договора с малките букви, дето съм подписал. Усещането, че са те прекацали така евтино не е приятно. Не съм чел още договора, но най-вероятно е така.
Внимавайте колеги кога Ви изтичат договорите, защото в България всичко е законно, но не е морално
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автоматично, глобул, договора, измама, на, поредна, продължаване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Поредна повреда на совалката 'Дискавъри' spacebeam Новини 0 11-02-2011 11:50
За 10-та поредна година НВО е лидер сред телевизионните мрежи ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 12-01-2011 15:23
Deutsche Telekom планира съкращения и по-ниски заплати в гръцкия собственик на"Глобул ТИНТИН GSM мобилни комуникации 3 06-01-2011 13:06
Измама с платени статисти и актьори Джак Дъра-Бъра 3 24-08-2010 19:43
Купата по футбол 2010 - една измама nordligvind СПОРТ 347 19-07-2010 10:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.