The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 12-08-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Тези пластмасови играчки( и производните им), могат само да се снимат до някой айфон
Охххх, то щото последните 2 модела хич не са пластмасови, особено 3GS-а А и това да ми го казва човек, който няколко пъти е споделял, че иска да си тресне Айфоня в земята, някак си не звучи сериозно Нека всеки да си ползва телефона със здраве и както му харесва. Нито вие ще ме убедите в това, че модния аксесоар е нещо повече от натруфена играчка за парвенюта, както се изрази Явор в една друга тема, нито пък очевидно аз ще ви убедя в това, че Андроида има много по-широко приложение и бъдеще.

P.S. Веско, ти че не разбираш от футбол е ясно на всички, особено с подкрепата си за розовия отбор. За телефоните, засега печелиш червена точка с това, че ползваш телефон от една много уважавана от мен компания. А ако вече нямаш нужда от телефон, а от моден аксесоар, то избора е ясен....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12-08-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,221 пъти в 2,352 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
За телефоните, засега печелиш червена точка с това, че ползваш телефон от една много уважавана от мен компания. А ако вече нямаш нужда от телефон, а от моден аксесоар, то избора е ясен....
че и от мтел е купен направо ми се ревеше да дам пари на спонсора на "евробойците"
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12-08-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Не съм казал ,че искам да си тресна айфона в земята ,исках да го продам ,защото ми трябваха пари , но след като ползвах за няколко дни самсунг галакси с ,не мерси ползвайте си ги със здраве зелените човечета, а това че си в тази сфера, и наричаш айфона моден аксесоар, оставям с NO COMMENT .
3Gs може и да е пластмасов но 4-ката е в пъти по добре от всички играчки на самсунг и нтс( с култовия DHD и незатварящия се заден капак).
А за факта ,че всички копират от аpple ,няма смисъл да говорим.

А ,Веско ,разбира от футбол много повече от всеки заблуден Левскар, дано и утре да не си тръгнете от варна надупени ,че няма да ви е за първи път
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12-08-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Майна, айде моля ти се. Лично с ушите си съм чувал, когато, може и на майтап да е било, но си казвал, че искаш да го треснеш в земята Относно незатварящите се капаци на DHD - абсолютни глупости. Това, че някой малоумник не е могъл да отвори както трябва капаците и после е прецакал щифтовете не е проблем на апарата, а на задтелефонното устройство. А за Айфона и модния аксесоар ще продължа да го твърдя. Точно защото съм в тази сфера и гледам добре какви хора го купуват този апарат. Над 80% този апарат се купува заради гъзарията и това, че е актуален и "модерен" в момента. И може би не се ползват и 10% от функциите на апарата от същите тези купувачи.
А за футбол не ми говори. Нормално е да подкрепяш Веско, все пак сте фенове на армейски отбори, трябва да се подкрепяте И да ми говориш за надупване, точно ти, чиито любим отбор няколко години беше асансьора в БГ футбола някак си не върви много много.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13-08-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Може и да съм го казал в кръга на майтапа, преди да го отключа,че ми седеше в кутията. Но за нищо не заменям айфон(iOS) за друго. А това,че го купуват защото е модерен не значи ,че за нищо не става.

А за футбол спирам , ясно е ,че всички фенове на левски сте коне с капаци
Не ви пожелавам и на вас такъв като Митьо селския , че ще стане страшно, макар ,че бай-Ганьо почти не му отстъпва, ето сега и самурай е взел http://football.sportal.bg/news.php?news=320222 , от утре ,всяка сутрин ще пият саке ,а при загуба по един футболист ще си прави харакири

Последно редактирано от bu12tras : 13-08-2011 на 04:20
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iphone, iphone евтин поддръжка, за, найевтин, поддръжка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов и евтин компютър - подкарване, Вплуг проблеми Бонго Бонго КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 26 03-06-2012 19:57
Препоръчайте ми евтин конвертор yordanp КОНВЕРТОРИ 1 07-04-2011 12:55
MKV файлове с поддръжка в DM800 !!! Джак DREAMBOX 1 29-09-2008 12:48
MKV файлове с поддръжка в DM800 !!! Джак DREAMBOX 0 27-09-2008 23:28
Търся хубав и евтин HDTV приемник ДРУГИ 8 20-03-2008 22:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.