The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Уроци и съвети за начинаещи

Уроци и съвети за начинаещи Споделете своя опит или се научете от опита на другите

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #21  
Стар 13-06-2014
Слънчев Слънчев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2014
Мнения: 11
Благодари: 12
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря на всички ви за отделеното време и съветите.
Утре ще се вържем на кей в Антверпен (Белгия) и там ще се опитам да последвам съветите ви.
За съжаление няма как да намеря приемник на Булсат или на който и да е български доставчик и да го закача....
Антената ни е 110см една пръчка която държи окото. Според мен окото не е вертикално на долу и не сочи към цнтъра на чинията. Но аз си мисля че и на терасата ми чинията която инсталираха от ВиваКом преди 2-3 години също беще подобна и според шурето не е кръгла а елипса. Аз и на тази и викам кръгла но явно не разбирам.
Имам един въпрос - ако съм насочил антената към някой пътник (да кажем Астра 1L - как да рабера или настроя приемника да търси точно тои спътник? Нещо ми е много трудно управлението на този приемник.
И си мисля че една от причините е че да кажем съм насочил сателитната чиния към един сателит а се мъча да намеря програми на друг.
Вече 3 дена се мъчим, дадохме 600 евро за системата и ако не я подкарам.. капитана с право ще ме "застреля".
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
инсталиране, на, Сателитна, СИСТЕМА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на сателитна система астеф1 Въпроси и отговори 43 26-02-2012 09:56
Сателитна система,съвет. Symptom Въпроси и отговори 4 28-03-2011 16:44
продавам Сателитна система STRONG titi-kovardel STRONG 1 19-09-2009 17:52
Настройка на сателитна система? Krassy САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 26-07-2009 12:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.