The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 05-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Каквото и да се напише тук в крайна сметка няма особен смисъл, защото дори да е самата истина,дори звучащо абсурдно, то обикновено или е обект на подигравки, или е оборвано от обичайните дървени философи.

За Нова всички знаят, фирмата е 10 човека на кръст, за какви отдели и бонуси и глупости се пишат тук, едва ли не 4 етажа служители и няма кой на кого да предаде. Моля ви се...

Нова ги ебават, те се ебават, не знам кой кого ебе, но знам че всички са наясно с проблемите... това е което исках да споделя за да разсея конспирацията.
На мен много неща ми станаха ясни предния път като те бяхме захапали. Още тогава казах, че вече нямам очаквания към тях. Имах намерение малко по малко да ги направя основен доставчик на телевизия вкъщи, но се отказах. Като гледам и те в прав текст изгониха няколко настоящи техни клиенти. Както и да е, след някоя друга година или ще фалират, или ще ги погълне някой по-голям. Спътника си има живот, а пари за нов едва ли ще има.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #102  
Стар 05-07-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 88
Благодари: 36
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Интересно колко души трябва да има в Нова за да ти угодят ?
Не ставаше дума за Нова. Контекста е че по-горе един беше писал че в Неосат отделите не си предават информация... хората си знаят всичко каквото трябва да знаят.

А нова не са 10, там са си баш много хора, ставаше дума за Неосат че са една шепа хора и няма как някой нещо да не знае.

Иначе мен какво да ми угаждат? Аз съм си много добре
Отговори с цитат
  #103  
Стар 05-07-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 88
Благодари: 36
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
На мен много неща ми станаха ясни предния път като те бяхме захапали. Още тогава казах, че вече нямам очаквания към тях. Имах намерение малко по малко да ги направя основен доставчик на телевизия вкъщи, но се отказах. Като гледам и те в прав текст изгониха няколко настоящи техни клиенти. Както и да е, след някоя друга година или ще фалират, или ще ги погълне някой по-голям. Спътника си има живот, а пари за нов едва ли ще има.
Аз пък винаги тук съм имал приятелски намерения и не виждам защо трябва да ме хапете, можем да си говорим като хора. Въпреки личните обиди и нападки от личен характер не съм се обидил, защото осъзнавам че с всички с които си пишем реално не се познаваме.

Не знам кой какво ще купува, но от цялата офанзива намаза яко А1, догодина на доклада на КРС мисля че ще ги видим с едни 80 - 100 к абонати нагоре .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.hristov за този полезен пост :
vasilstf (05-07-2023)
  #104  
Стар 06-07-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,601
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти като техен френд,що не им кажеш,че и те може да намажат и да дигнат абонатите двойно нагоре,ако си оправят диемите!В случаят е до нежелание!Но защо?

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Каквото и да се напише тук в крайна сметка няма особен смисъл, защото дори да е самата истина,дори звучащо абсурдно или е оборвано от обичайните дървени философи.
Кое е оспорвано бе, железни философе?И кое е абсурдно?
Диемите на хевк 12073 работят,а диемите на 12418 за приемниците на булсата не работят качествено и първата не е в HD, а БЕШЕ 2 години!
Защо има акции инсталирай сам,защо всички приемници престояващи по 5минути на България сат приемат Неосатски профил?
Значи за половината абонати може!Не е ли абсурдно?
Всеки оператор взема каналите отнякъде и си плаща!Щом на 12073 е ок,защо на 12418 не е ок?Отговори ми!Има ли абсурд и кой в случая е дървар?
Отговори с цитат
  #105  
Стар 06-07-2023
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,167
Благодари: 78
Получил благодарност:
354 пъти в 237 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Диемите са зле не само на 12418. На 12073 също има проблем. Освен това този транспондер е по-слаб от останалите.

"Нова ги ебават" не ми звучи много сериозно. Ако Неосат не могат да си вземат каналите от BIX, има и други начини.
В 21 век, навсякъде хората имат оптики в домовете си. Неосат ако искат мога да им смъкна 3-те диеми от мрежата на близо и да им ги стрийм-на през домашния си интернет. Ще работят по-добре отколкото сега.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 06-07-2023
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
В 21 век, навсякъде хората имат оптики в домовете си.
Еххх де да беше така и из Европа .
Съжалявам за ама не се сдържах .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #107  
Стар 06-07-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 88
Благодари: 36
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ти като техен френд,що не им кажеш,че и те може да намажат и да дигнат абонатите двойно нагоре,ако си оправят диемите!В случаят е до нежелание!Но защо?


Кое е оспорвано бе, железни философе?И кое е абсурдно?
Диемите на хевк 12073 работят,а диемите на 12418 за приемниците на булсата не работят качествено и първата не е в HD, а БЕШЕ 2 години!
Защо има акции инсталирай сам,защо всички приемници престояващи по 5минути на България сат приемат Неосатски профил?
Значи за половината абонати може!Не е ли абсурдно?
Всеки оператор взема каналите отнякъде и си плаща!Щом на 12073 е ок,защо на 12418 не е ок?Отговори ми!Има ли абсурд и кой в случая е дървар?
Абсурдно е. И си прав. Ще ти кажа че ти за всичко си прав, ама не го казвам с подигравка ами сериозно, от всичко което съм чел, ти си бил винаги най-близо до истината, но за съжаление има неща които и аз виждам и нямам обяснение.
Аз говоря че аз каквото съм писал обикновено сън гледал да загатвам истината и все някой ми се подиграва. Хората си обичат конспирации, а в случая нямам идея защо нещата са така, за проблемите с каналите сме им казали от повече от година, демек знаят. Аз повече от това няма какво да направя тоест има, просто ползвам и друг тв оператор хахаха

Може пък нещо да не стига техниката, ба ли ги .. само ще кажа че ясно се сещам че когато беше спрял единия транспондер мисля че миналата година, тогава спряга единия от двата за Поларс Сърбия, демек физически е нямало резерви машини, а като тръгна сд пакета за делите спряха и другия. Съжалявам ако технически съм неточен, но това е което сме видяли и времево отговаря на събитията.

Последно редактирано от d.hristov : 06-07-2023 на 09:17
Отговори с цитат
  #108  
Стар 06-07-2023
Митко7 Митко7 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 287
Благодари: 12
Получил благодарност:
80 пъти в 48 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен Неосат са виновни. Те трябва да спрат каналите Диема Спорт от излъчване и да не взимат пари за тях като са такъв мазньоч. Нова виновни, но Неосат лъжат, че имат работещи Диема Спорт новите си абонати и взимат пари за лоша картина!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 06-07-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,601
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако не тръгнат от 15ти,по добре да затварят!Имаш собствен спътник,на хартия,без разходи и не можеш да платиш 3 канала,може и да те ебават,ама ако те ебават и след 15,по добре затваряй!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
uplevel (07-07-2023)
  #110  
Стар 06-07-2023
Човек Човек не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 156
Благодари: 40
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Абсурдно е. И си прав. Ще ти кажа че ти за всичко си прав, ама не го казвам с подигравка ами сериозно, от всичко което съм чел, ти си бил винаги най-близо до истината, но за съжаление има неща които и аз виждам и нямам обяснение.
Аз говоря че аз каквото съм писал обикновено сън гледал да загатвам истината и все някой ми се подиграва. Хората си обичат конспирации, а в случая нямам идея защо нещата са така, за проблемите с каналите сме им казали от повече от година, демек знаят. Аз повече от това няма какво да направя тоест има, просто ползвам и друг тв оператор хахаха

Може пък нещо да не стига техниката, ба ли ги .. само ще кажа че ясно се сещам че когато беше спрял единия транспондер мисля че миналата година, тогава спряга единия от двата за Поларс Сърбия, демек физически е нямало резерви машини, а като тръгна сд пакета за делите спряха и другия. Съжалявам ако технически съм неточен, но това е което сме видяли и времево отговаря на събитията.
Кое е конспирация бе ,Неосат служителю? Понеже виждам, че много убедително клъвна и визираш моя коментар отпреди..Единствения факт тука е, че диемите при Неосат насичат и НЕ СТАВАТ за гледане. А повярвай ми те са сред най-гледаемите канали. И понеже те познавам и от фейсбук групата на Неосат и там многократно си заявявал че спорт не гледаш, ами това пък клиентите на Неосат ВЪОБЩЕ НЕ ги интересува кой какво гледа от служителите на фирмата В крайна сметка от това бездействие от Неосат по отношение на този проблем ,потърпевш е ЕДИНСТВЕНО И САМО негово величество КЛИЕНТЪТ. А щом от Неосат нямат желание, или поне не споделят че се опитват да го решат ,значи всеки трезво мислещ човек (клиент) ще си направи извод, че единствения виновен е тв оператора. Как пък само и единствено Неосат имат проблем с Нова Груп? Другите защо се справят, а Неосат лъчат с ориенталско качество... Май не е до отношения между тв оператора и телевизията, а до отношение към клиентите. Хайде сега те чакам с поредната оборка на поредната "конспирация"
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Инсталирай, Неосат, САМ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 43 (2 членове и 41 гости)
drago_kz, ивни25

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови канали на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 873 02-04-2024 06:28
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08
РЪКОВОДСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЯ НА САТЕЛИТНА АНТЕНА НА НЕОСАТ taewu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 0 13-08-2021 12:00
Инсталирай си Линукс с Микрофон и мишка ТИНТИН ДРУГИ 0 19-06-2009 10:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.