The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 11-04-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Разполагам с чисто нов запис на 3Д предаване от около 5 мин. на текущия мач Дортмунд - Байерн с разширение ts. Смятам утре да отида до техно-магазин в София с флашка с този запис и да тествам някои марки и модели.

Има ли допълнителни изисквания към формата на записа или така записаният файл ще тръгне от флашка на повечето 3Д телевизори, или поне на тези, към които проявявам интерес - модели на LG, Samsung, Panasonic?

На Панасоник на плазмите няма да тръгне, има вероятност да тръгне на новите ЛЕД модели, които са с подобрен плеър, но матрица на LG (респективно пасивно 3D). С LG и Samsung няма да има проблем да го подкараш на USB-то
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
Стоян (11-04-2012)
  #112  
Стар 11-04-2012
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 132
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране Ще купувам 3Д тв, молба за съвети и насоки

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
На Панасоник на плазмите няма да тръгне, има вероятност да тръгне на новите ЛЕД модели, които са с подобрен плеър, но матрица на LG (респективно пасивно 3D). С LG и Samsung няма да има проблем да го подкараш на USB-то
На LG.ако е SBS или картина под картина с флашка става,но аз те съветвам да намериш лаптоп с добра видео карта,например нвидиа525м,да свалиш 3д блу-рей и софт. плеар,например пауър двд11 ,ХДМИ кабел и тогава пробвай,по възможност на 47инча минимум.
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
  #113  
Стар 11-04-2012
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adak Вижте мненията
47инча минимум
Явно това ще е... 42 ще е малко...
Отговори с цитат
  #114  
Стар 12-04-2012
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 132
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране Ще купувам 3Д тв, молба за съвети и насоки

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Явно това ще е... 42 ще е малко...
Ако не ти трябва сат. тунер,например за Сателаит.бг,можеш да обърнеш внимание и на по-ниския клас 47lw4500.Позволявам си да давам съвети,защото имам 47lw4500,също и 42плазма Панасоник.ЛЖ ми харесва повече и едва ли съм пристрастен,защото доста години работих за един кабелен оператор ,та много телевизори минаха пред погледа ми.Освен ако на съм позагубил част от зрението заради възраста
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
  #115  
Стар 12-04-2012
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Абе то и 47 ще е малко , но това е тема на един друг дебат след закупуването.... В момента 46 инчовия Самсунг с СД картина от Сателайта от 3 метра ми малее.Да не говорим за ХД-тата.А относно 3Д--преди ден гледах Flying.Swords.Of.Dragon.Gate.2011.1080p.3D от 2 метра и ми малееше сериозно.Не знам защо така се получава, но в момента в който сложиш очилата и все едно гледам монитора на лаптопа.Все ти се иска да приближиш напред към телевизора и едва ли не ако може "да влезеш вътре в него"
Отговори с цитат
  #116  
Стар 12-04-2012
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 132
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране Ще купувам 3Д тв, молба за съвети и насоки

Цитирай:
Първоначално написано от кокович Вижте мненията
Абе то и 47 ще е малко , но това е тема на един друг дебат след закупуването.... В момента 46 инчовия Самсунг с СД картина от Сателайта от 3 метра ми малее.Да не говорим за ХД-тата.А относно 3Д--преди ден гледах Flying.Swords.Of.Dragon.Gate.2011.1080p.3D от 2 метра и ми малееше сериозно.Не знам защо така се получава, но в момента в който сложиш очилата и все едно гледам монитора на лаптопа.Все ти се иска да приближиш напред към телевизора и едва ли не ако може "да влезеш вътре в него"
47 е малко за 3д,но зависи и как е снимано видеото,например,костенурката от кораловия риф буквално влиза в стаята.А иначе като свикнеш на по-голям размер телевизор,после42инчовия на ХД канал ми изглежда като масленна картина
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
  #117  
Стар 12-04-2012
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вижте, така или иначе 3Д функционалността идва като екстра. Няма да се гледа чак толкова много, непрекъснато.

Аз дори се замислям дали да не изчакам фактическия старт на Евро 2012, да видя какви 3Д канали ще има, които ще предават мачовете, ще се хващат ли, отварят ли и т.н., за да е сигурно, че като сложа новия телевизор мачовете действително ще тръгнат в 3Д.

Да не се окаже, че имам нов телевизор за 2000+ лв., а няма 3Д мачове от Европейското. Ето това ще е провал несравним с дискусиите относно технологията, марката, модела и размера.

Отговори с цитат
  #118  
Стар 12-04-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,694
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И да няма 3Д 46/47" са си 46/47" ! Аз и друг път съм писал ,но най-големите намаления съм хващал юни месец ,а и сега ще има Европейско ...
Отговори с цитат
  #119  
Стар 12-04-2012
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Беше време да ида до някой магазин за тест и днес - както обещах снощи, направих точно това. Отидох в Технополис Люлин. Записът от снощи на Дортмунд - Байерн тръгна от раз на LG, като гледах на 47 инчов LW659S. Исках да погледна и на 47LW5590, но беше така плътно закрепен за стената, че продавачът не успя да закачи усб флашката, която носех.

Поговорих и с него, той каза, че предпочита именно LG. Също така според него тези два модели били идентични в картината. Това, което аз мога да кажа е, че записът от мача снощи беше перфектен на този тв.

Относно Самсунг - нямало подходящ за тест, май очила нямали. Пробвахме Сони, но не бяха разпознати файловете. От събота тестовете ще продължат в Бургас.

Другото интересно от днес е, че цените бяха намалени с по 100-200 лв. спрямо сутрешните нива, тези, които аз си бях записал в тефтера.

Отговори с цитат
  #120  
Стар 12-04-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Беше време да ида до някой магазин за тест и днес - както обещах снощи, направих точно това. Отидох в Технополис Люлин. Записът от снощи на Дортмунд - Байерн тръгна от раз на LG, като гледах на 47 инчов LW659S. Исках да погледна и на 47LW5590, но беше така плътно закрепен за стената, че продавачът не успя да закачи усб флашката, която носех.

Поговорих и с него, той каза, че предпочита именно LG. Също така според него тези два модели били идентични в картината. Това, което аз мога да кажа е, че записът от мача снощи беше перфектен на този тв.

Относно Самсунг - нямало подходящ за тест, май очила нямали. Пробвахме Сони, но не бяха разпознати файловете. От събота тестовете ще продължат в Бургас.

Другото интересно от днес е, че цените бяха намалени с по 100-200 лв. спрямо сутрешните нива, тези, които аз си бях записал в тефтера.


Хаха, модела на LG наистина е добър, но не се залъгвай от продавача, това LG има един отличителен знак , който се нарича "@@" което ще рече 10лв. за продавача... говоря за конкретното LG. И макар да е "наградено " от фирмата и аз бих казал, че модела е добър, с добра картина, което е най-важното.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
, За, купувам, Молба, насоки, Съвети, Тв, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвети за конвертиране на HD и 3D файлове Aries HDTV дискусии 5 02-01-2012 16:56
Родителски съвети от TLC ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-12-2011 14:16
Съвети към аматьор... raddo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 9 18-02-2011 08:28
Малко съвети относно САТ техника и приемници. vandreev Въпроси и отговори 18 07-10-2008 09:04
Малко помощ и съвети за начинаещ color Въпроси и отговори 8 28-04-2008 13:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.