The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 22-12-2012
Nerv3n Nerv3n не е на линия
ЛамЕр
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 78
Благодари: 84
Получил благодарност:
17 пъти в 14 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От това мерене на пишки страдат зритЕлетЕ. Какво да кажа на баба ми, като ревне къде са и сериалите? Кой ще възстанови мира вкъщи?

Друго обаче си мисля. Тия измекяри от Босфора ако сега пробият БСК, утре ще извият ръцете и на Бибаком, и на де що има оператор. Не е ли моментът да го лапат с къри точно за Коледа, ако всички им се опълчат и рекламите им тръгнат само по ефирните антени на старческите домове? Операторите искат нииски цени, което е добре за нас в крайна сметка.
  #192  
Стар 22-12-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,920
Благодари: 1,730
Получил благодарност:
5,222 пъти в 2,352 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

И на БиБаком изтича договора сега...Очакваме нови войни
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
  #193  
Стар 22-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Както някой написа по-горе - "Думам ти дъще, сещай се снахо!".
Не вярвам Босфора да има договори с всички оператори, дори напротив. Просто Булсатком е най-удобния, да покажат "какви ги чака непослушните". Най-много абонати, следователно най-много потърпевши. Дали ако спрат сигнала към СКАТ, Плевен Спринт или Телекабел, някой ще го забележи? Не. Булсат са най-удобни, следващите са Близу, но Булсат са по-опърничеви и те имат абонати извън България, та е по-добре на тях да се направят на "велики", а другите да се разтреперат и да си платят. Това е играта. А и тази игра със спирането на сигнала преди изтичане на договора с Булсатком - да ви прилича на заигравка между двете фирми? Кой е луд да не си спази договорите и после да плаща неустойки, каквито вероятно има? Ами ако уговорката е - спираме ви за малко сигнала да стреснем другите, а за вас после по най-добри цени. Не случайно се прави в почивните дни, когато няма кой да намериш да наредиш. Последната ми теза може да е малко тип "Теория на конспирацията", но не ми се връзва да си нарушат договорите, като после явно ще плащат неустойки.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
НАА (22-12-2012)
  #194  
Стар 22-12-2012
Nerv3n Nerv3n не е на линия
ЛамЕр
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 78
Благодари: 84
Получил благодарност:
17 пъти в 14 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какъв е капиталът на една телевизия? Зрителите. Колкото повече зрители, толкова повече реклами. А какъв е капиталът на един оператор? Абонатите. Колкото повече абонати, толкова повече такси. Ето, че пресечната точка съвпада особено на големи играчи като босфора и БСК. Защо тогава се вадят печелившите величини от уравнението и за двата играча и какви са тези циганиЙ?
  #195  
Стар 22-12-2012
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,505
Благодари: 7,530
Получил благодарност:
6,349 пъти в 2,924 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Имате една камара с Тв-та , гледате и имате всичко,пийте си питиетата както съветва Веско ,че ги нямало помиярите много важно

##Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 720 (216 членове и 504 гости) ##

Чак пък такъв интерес и 504 гости
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912

Последно редактирано от atuani : 22-12-2012 на 09:31
  #196  
Стар 22-12-2012
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 798
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

Не е голяма загуба Новините са им черна хроника и не стават за нищо. Няма да има и турски сериали вечер, което е супер
Следните потребители (3) благодарят на Крал Артур за този полезен пост
AGT (22-12-2012), durvoto (22-12-2012), НАА (22-12-2012)
  #197  
Стар 22-12-2012
slayercho slayercho не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 32
Благодари: 12
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всичко е мафия!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на slayercho за този полезен пост :
munchi (22-12-2012)
  #198  
Стар 22-12-2012
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

По здрав за ьТВ

__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
  #199  
Стар 22-12-2012
Аватара на KALIAKRA
KALIAKRA KALIAKRA не е на линия
Зрител-да,колекционер-не
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 540
Благодари: 61
Получил благодарност:
86 пъти в 52 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Както някой написа по-горе - "Думам ти дъще, сещай се снахо!".
Не вярвам Босфора да има договори с всички оператори, дори напротив. Просто Булсатком е най-удобния, да покажат "какви ги чака непослушните". Най-много абонати, следователно най-много потърпевши. Дали ако спрат сигнала към СКАТ, Плевен Спринт или Телекабел, някой ще го забележи? Не. Булсат са най-удобни, следващите са Близу, но Булсат са по-опърничеви и те имат абонати извън България, та е по-добре на тях да се направят на "велики", а другите да се разтреперат и да си платят. Това е играта. А и тази игра със спирането на сигнала преди изтичане на договора с Булсатком - да ви прилича на заигравка между двете фирми? Кой е луд да не си спази договорите и после да плаща неустойки, каквито вероятно има? Ами ако уговорката е - спираме ви за малко сигнала да стреснем другите, а за вас после по най-добри цени. Не случайно се прави в почивните дни, когато няма кой да намериш да наредиш. Последната ми теза може да е малко тип "Теория на конспирацията", но не ми се връзва да си нарушат договорите, като после явно ще плащат неустойки.

Май в тоя храст се крие заека...
  #200  
Стар 22-12-2012
chano chano не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 471
Благодари: 33
Получил благодарност:
46 пъти в 40 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерчо Вижте мненията
Господ е чул молитвите ми! Жалко само, че тая измекярска телевизиика до няколко дена (часа) пак ще се появи. Дано тия левенти от Булсатя не се пречупят и да го набият на тъпата Медия. Ако трябва и само аз ще съм и абонат и ще плащам по 5лв. на месец само и само да не ми пускат БТВ.

МОМЧЕТАААА И МОМИЧЕТААААА,
даите да я фалираме тази телевизия бре,дане се гледаникаде тая турска помия,от къде купиха толкова канали,на тия споредмен какво им кажат това пускат.
Аз предлагам каквото се рекламира по тази телевизия никои да не го купува,и до 1 година са чао банбино,сега аз ако съм на другите оператори на мястото ще я спра и аз да я излъчвам,да си се гледат сами там в студиото.....

има наблюдения че тази телевизия влияе много на хората в БГ и особенно на тези в провинцията,нека теда си кажат.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
btv, бтв, булсат, Булсатком, война, Започва, ИЗЛЪЧВАНЕ, излъчването, НОВА, Опаа, от, ПО, полунощ, спира


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 15 (0 членове и 15 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Арена Футбол" спира излъчването на мачове от "Виктория футболно първенство" KALIAKRA СПОРТ 0 27-04-2012 15:50
Предаването “7-мо АВЕНЮ” по TV7 спира излъчването си от 3-ти март ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-02-2011 15:30
ХБО на Ирдето спира! basti Дъра-Бъра 27 04-02-2011 22:39
Re:TV | Спира излъчване ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 12 29-11-2009 10:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.