The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #211  
Стар 22-09-2012
РосенН РосенН не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
а и бас слагам ,че не можеш да усетиш разлика от 10-15 мсек ( ако е от 15 до 25/30) . Като си добър това не е от толкова голямо значение
Ще я усетя,получава се нещо като Compensation Lag.В смисъл - срещате се фронтално и едновременно натискате спусъка,както най често става - и ето тук ти трябва бърза матрица.Когато борбата е за първите две места - пиедестала е зает от адски добри типове,със страхотни рефлекси.И когато рефлексите ни са почти еднакви,все пак сме човеци,остава да се презастраховаме с матрицата,и тя да даде едно рамо.Това само за маняци де,иначе си прав,обикновен човек никога няма да схване разликата.Даже познат си купи последен модел Самсунг,с всички екстри,и като си пусне игра,някоя динамична в офлайн режим дори,има лек сеч.Иначе картината като си пусне Блу Рей е убийствена.И сега ще го продава..
Отговори с цитат
  #212  
Стар 22-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Аа си продадеш телевизора защото ти лагват игри - безценно!!!
Защо не си купиш както ти сам каза един хубав голям CRT монитор и да играеш там? Там ЛАГ няма. А от тез онлайн игри пада ли пара? Нещо като Спортингбет-а, Бет 365, Тексас Холдем?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
boboturboto (22-09-2012)
  #213  
Стар 22-09-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,951
Благодари: 3,708
Получил благодарност:
1,720 пъти в 1,136 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това са конзоли бе Коко (PlayStation3 ,XBOX360) с доста голям процент непълнолетни участници - какво залагане те гони ?

За 1000лв едва ли нещо супер ще е , но винаги може да го изпробваш в магазина - само гледай да е на обозначения HDMI вход (обикновено е надписан РС) и с включен гейм режим (това го кажи и на твоя приятел и ще се откаже от продажбата) .

http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40eh6030 - това сигурно е най-изгодния в момента модел (цена/качество) , но нямам представа колко е лаг-а .
Отговори с цитат
  #214  
Стар 22-09-2012
РосенН РосенН не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Аа си продадеш телевизора защото ти лагват игри - безценно!!!
Защо не си купиш както ти сам каза един хубав голям CRT монитор и да играеш там? Там ЛАГ няма. А от тез онлайн игри пада ли пара? Нещо като Спортингбет-а, Бет 365, Тексас Холдем?
Та казвам ти - продавам го на минутата.3/4 от времето го ползвам за гейминг.А и не само аз.To грехота да дадеш 2000 лева за ТВ и кат си включиш Сонито да ти накъсва GoW 3 .Oт конзолите имам HDMI изход ,а CRT мониторите нямат такъв вход.Има кабели перходници,но ще трябва и отделна аудиосистема за звука.Отделно като размер са ми доста малки ,поне тия които съм виждал.Грехота е да играеш феерията Killzone 3 на 20 инча
Oт онлайна брат не пада пара.От онлайна се губи .И то много.Една нова игра е средно 120 лева.Но е болест.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 22-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от РосенН Вижте мненията
Та казвам ти - продавам го на минутата.3/4 от времето го ползвам за гейминг.А и не само аз.To грехота да дадеш 2000 лева за ТВ и кат си включиш Сонито да ти накъсва GoW 3 .Oт конзолите имам HDMI изход ,а CRT мониторите нямат такъв вход.Има кабели перходници,но ще трябва и отделна аудиосистема за звука.Отделно като размер са ми доста малки ,поне тия които съм виждал.Грехота е да играеш феерията Killzone 3 на 20 инча
Oт онлайна брат не пада пара.От онлайна се губи .И то много.Една нова игра е средно 120 лева.Но е болест.
Приятел аз ако съм на тебе, взимам конзолата и в магазина и ги тровя да пробвам поне 5 телевизора. Друг начин няма да разбереш как е лаг-а. На ревюта в нета вяра нямай! Успех!
Отговори с цитат
  #216  
Стар 23-09-2012
РосенН РосенН не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Приятел аз ако съм на тебе, взимам конзолата и в магазина и ги тровя да пробвам поне 5 телевизора. Друг начин няма да разбереш как е лаг-а. На ревюта в нета вяра нямай! Успех!
Олеле майкооо..не думай
Ония като ме видят и почват да ме гледат лошо.Аз пък от своя страна - почвам още по лошо да ги гледам.Това откакто им казах,да се не правят на инженери от Самсунг,след като високопарно почнаха да ми цитират някакви технически характеристики,ама ги назубрилиииии,та то излизаше като съшито с конопено въже ,и то червено от техните уста.Все едно Черната Златка да почне да ми обяснява за архитектурата на Core i7.Викам му - бате,успокой топката,от километри се види,че говориш на изуст и хабер от понятие си немаш от материята.Аз кво те питам,ти кво ми отговаряш.
За тест и на оня свят няма да ме допуснат,а да не говорим ,че теста е специфичен.На мен ми трябва точен модел - и да им кажа - те тоя,опаковайте ,и без приказки !
Да не говорим,че в ТМ вече са им забранили и да имат дори работеща мостра на PS3/XBox360.
Aз ги имам свалени от нета най добрите модели,но като копирам в страници от България - не излиза нищо.Може и да има някой от тях в нашите магазини,но да липсват обозначенията.

Последно редактирано от РосенН : 23-09-2012 на 12:30
Отговори с цитат
  #217  
Стар 23-09-2012
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,007 пъти в 775 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Краен извод , телевизора , които търсиш се намира в чужбина и си го поръчаи от там.
Отговори с цитат
  #218  
Стар 23-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от РосенН Вижте мненията
Олеле майкооо..не думай
Ония като ме видят и почват да ме гледат лошо.Аз пък от своя страна - почвам още по лошо да ги гледам.Това откакто им казах,да се не правят на инженери от Самсунг,след като високопарно почнаха да ми цитират някакви технически характеристики,ама ги назубрилиииии,та то излизаше като съшито с конопено въже ,и то червено от техните уста.Все едно Черната Златка да почне да ми обяснява за архитектурата на Core i7.Викам му - бате,успокой топката,от километри се види,че говориш на изуст и хабер от понятие си немаш от материята.Аз кво те питам,ти кво ми отговаряш.
За тест и на оня свят няма да ме допуснат,а да не говорим ,че теста е специфичен.На мен ми трябва точен модел - и да им кажа - те тоя,опаковайте ,и без приказки !
Да не говорим,че в ТМ вече са им забранили и да имат дори работеща мостра на PS3/XBox360.
Aз ги имам свалени от нета най добрите модели,но като копирам в страници от България - не излиза нищо.Може и да има някой от тях в нашите магазини,но да липсват обозначенията.
Следващия път като ходиш си вземи конзолата и им обясни най-учтиво, че който и телевизор да купиш имаш 7 дни в които можеш да го върнеш без никакви обяснения /пази кашона упътванията и гаранцията/ та ако не искат да продават и връщат 5 телевизора, много по-лесно ще е да ти ги демонстрират на място с твоята конзола. Каква им е работата на тия - да включат едно HDMI с една конзола, голям труд.
Друг трик, кажи, че искаш да говориш с мениджър продажби - винаги помага. То дори да им блеснеш с една новичка конзола ще усетят откъде духа вятъра.

Нахалствай бе човек, ти си клиент! Хората маслини не си купуват без да са ги пробвали, ти цял телевизор няма да пробваш!

Успех!

Последно редактирано от koko_varna : 23-09-2012 на 12:50
Отговори с цитат
  #219  
Стар 23-09-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,926
Благодари: 1,731
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Следващия път като ходиш си вземи конзолата и им обясни най-учтиво, че който и телевизор да купиш имаш 7 дни в които можеш да го върнеш без никакви обяснения !
глупости неземни!!!!това важи само за отдалечени сделки (т.е покупка през интернет или каталог) !всичко останало е на "добра воля" от търговеца!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
d.ivanov (23-09-2012)
  #220  
Стар 23-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
глупости неземни!!!!това важи само за отдалечени сделки (т.е покупка през интернет или каталог) !всичко останало е на "добра воля" от търговеца!
Всичко опира до това каква патардия ще вдигнеш в магазина. Щото викове от сорта "Вие сте некоректни лъжци" пред десетки потенциални купувачи по щандовете бързо се успокояват в правилната посока. Така с едно приятелче сме сменяли телевизор СОНИ с 2 изгорели пиксела, и то в същия ден на покупката, а уж не можело.

Последно редактирано от koko_varna : 23-09-2012 на 12:58
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
, За, купувам, Молба, насоки, Съвети, Тв, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвети за конвертиране на HD и 3D файлове Aries HDTV дискусии 5 02-01-2012 16:56
Родителски съвети от TLC ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-12-2011 14:16
Съвети към аматьор... raddo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 9 18-02-2011 08:28
Малко съвети относно САТ техника и приемници. vandreev Въпроси и отговори 18 07-10-2008 09:04
Малко помощ и съвети за начинаещ color Въпроси и отговори 8 28-04-2008 13:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.