The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] > Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #261  
Стар 04-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

и при друг декодер мернах някаква промяна свързана точно с French нещо пишеше , така че поне на 90% е вярно видяното от тях . Аз им пратих запис от нашия БНТ1 . И даже ме караха да им напиша точно какво пише на една от страниците избрана от тях. Недей без да имаш идея какво са видели и направили да казваш че има недостатъци. Сигурно има но едва ли точно това им е непосилно да го оправят. Нищо не им коства да добавят кирилски символи както направиха за субтитрите.. просто отчитат че имаме грешка в излъчването, това е . Реших да им кажа да не пипат нищо засега по тоя случай и да видим ако изобщо някой отговори от БНТ . Аз мога да им направя запис от декодер показващ на кирилица и да видим тогава как е що е.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 04-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
и при друг декодер мернах някаква промяна свързана точно с French нещо пишеше , така че поне на 90% е вярно видяното от тях . Аз им пратих запис от нашия БНТ1 . И даже ме караха да им напиша точно какво пише на една от страниците избрана от тях. Недей без да имаш идея какво са видели и направили да казваш че има недостатъци. Сигурно има но едва ли точно това им е непосилно да го оправят. Нищо не им коства да добавят кирилски символи както направиха за субтитрите.. просто отчитат че имаме грешка в излъчването, това е . Реших да им кажа да не пипат нищо засега по тоя случай и да видим ако изобщо някой отговори от БНТ . Аз мога да им направя запис от декодер показващ на кирилица и да видим тогава как е що е.
На крива ракета космоса им пречи.Телетекс на БНТ има излъчване още преди 10-ноември1989г.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 04-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

и какво общо намери с излъчването още преди 10 ноември?
Спирало не знам си колко пъти и тръгвало пак . Възможна промяна на нещо и недоглеждане поне 50 пъти от тогава + последната промяна за цифролай**визацията.
Втори път ми цитираш мнението и след него изтърсваш нелепица и глупост .
То и България я има от 681 година ама сега е развалина ..... тъй добре ли е? като ще остроумничим - да остроумничим .
И нека все пак още един път да го кажа за недовиждащите - никъде не са казали че немогат да го оправят , а че имаме грешка в опция при излъчването му. Телетекст няма само в България , а навсякъде го има.
И още ако искаш да научиш - бяха първите оправили проблема със неопресняващия се инфобар (великата болежка на всичките декодери тогава) нещо което и сега има марки неможещи да се справят .

Явно си по-добър програмист от тях , седни направи една програма за декодера , а? Всеки се прави на умен когато не прави нищо ама като стане дума за помощ всеки "има работа".... затова няма да ни обичат никъде и никога , щото много знаем само да приказваме .

Последно редактирано от Йовчо Димов : 04-12-2013 на 10:03
Отговори с цитат
  #264  
Стар 04-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега,явно доста време ти е отнело да напишеш тези десет реда глупости.А относно декодера,просто си купи друг.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 04-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защо да си купя друг ? зашото ти ми казваш или защото нямаш време да помислиш малко и ръгаш там два реда колкото да си написал нещо ?
Отговори с цитат
  #266  
Стар 04-12-2013
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Защо да си купя друг ? зашото ти ми казваш или защото нямаш време да помислиш малко и ръгаш там два реда колкото да си написал нещо ?
Не се ядосвай Йови -той сигурно е с безупречен NEO !
Отговори с цитат
  #267  
Стар 04-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не се ядосвам- казвам му като човек и го питам нещо . А отговорите ще ги видят всички : Ракети , космоси ... криви алабализми..
Но ако си мисли наистина че има "безупречен" декодер, който и да е той (ако има декодер изобщо) , то с абсолютна сигурност е сгрешил тотално в тази си мисъл. По-добре беше за него да не се излага по тоя начин. Като има "чуден" декодер да ходи да си го гледа - защо си мисли че блести с някакви мисли за космоси тук ? и да ми говори на мене че аз съм говорел глупости ?!
Но на него едва ли изобщо му минава през акъла че го казвам защото са го видели хора , който ни най-малко някога ще стигне нито по знания , нито по умения , нито по нищо , което са постигнали те!

И най-интересното е как и от къде е сигурен че нашите балъци телевизионери са направили всичко "безупречно" и той разбира от всичко и видя че това което казах не е вярно , ровил е в телетекст стрийма , направил е всичките телетекст системи на целия свят и сега накрая за финал е дошъл да направи извод в българския форум

Последно редактирано от Йовчо Димов : 04-12-2013 на 16:18
Отговори с цитат
  #268  
Стар 04-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам и двата декодера стронг и нео.Там ги няма тез проблеми.
Отговори с цитат
  #269  
Стар 04-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ама ги нямаше след ъпдейти или ти си ги купи така чудесни ? Щото аз гледам си излизат ъпдейти и за стронг , за нео не знам защото май е трудно и сайт като хората да си направят , какво остава декодери като хората да имат или пък ъпдейти. Тези простотии на технополиса .....някъде другаде.

Последно редактирано от Йовчо Димов : 04-12-2013 на 16:27
Отговори с цитат
  #270  
Стар 04-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колко е просто,човек да прочете в нета за около пет минути преди да копува.Цяла тема за тез бъгави декодери.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ariva, ferguson, t650i


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ferguson Ariva 200 HD Zlatev75 FERGUSON 2 07-03-2012 01:08
FERGUSON ARIVA 200 HD dekoni Приключили продажби 8 19-02-2012 19:52
Ferguson Ariva 200 kostading Забавно 14 06-11-2010 17:49
Ferguson Ariva 200 - 234 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 08-10-2010 02:08
Ferguson Ariva 200 - 246 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-08-2010 22:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.