The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #281  
Стар 04-09-2021
Аватара на johnfogerty
johnfogerty johnfogerty не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 133
Благодари: 8
Получил благодарност:
54 пъти в 35 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калито Вижте мненията
На първо място сме в Европа по смъртност заради отказа ни да се ваксинираме
С риск да стана вече досаден, ама по какво прецени?
Така казаха по телевизията ли?
А отиде ли лично на гробищата да питаш някой от служителите там дали реално има повишена смъртност?
Както споменах, аз имам близък, който работи там и редовно го питам.

Но в никакъв случай не вярвай на мен. Разходи се утре до гробищата и попитай някой служител повече ли мрат или няма промяна. Аз вече знам отговора.
  #282  
Стар 04-09-2021
Аватара на Калито
Калито Калито е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 1,586
Благодари: 430
Получил благодарност:
527 пъти в 363 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
Ей сладък.. Ако и(или), когато решиш да се боднеш.., у раменцето или отзад.., понятие сме или ние няма..!


А защо сме първи по смъртност сега няма да ти обяснявам.. Един жокер само.. Преди 7-8 годинини пак бяхме.. Тогава КОВ ИД-Е имаше ли..?!?


Айде бе хора.. Българи сме все пак.. Не сме наивните "бели" западняци, свикнали с добре работещата за тях държава..


"Съмнявай се.., във всичко се съмнявай.."


Да не забравя.. За всички наболи се с по две игли.. Направете си д-димер тест(кръвен).. Не навсякъде го правят..
Аман от такива като тебе,затова сме на това дередже,ходи се лекувай някъде,може и при Путин да ти бодне един спутник
  #283  
Стар 04-09-2021
Аватара на Посветения
Посветения Посветения не е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 680
Благодари: 611
Получил благодарност:
194 пъти в 127 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Калито Вижте мненията
Аман от такива като тебе,затова сме на това дередже,ходи се лекувай някъде,може и при Путин да ти бодне един спутник
На какво "дередже" сме не знам.. За да си регистриран в този форум, значи имаш необходимото ниво на интелигентност.. Просто искам да те накарам да се замислиш.. А и другите колеги, които обичат да пишат, но много не си дават зор да четат и мислят и отсяват малкото читава информация в огромния, и добре манипулиран информационен поток..


Малко ми остър езика, че поудъртях.., и ми ми са поизпилени нервите..


Извинявам се за което..
__________________
  #284  
Стар 04-09-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
.......
Да не забравя.. За всички наболи се с по две игли.. Направете си д-димер тест(кръвен).. Не навсякъде го правят..
Понеже антитата почнаха само с недомлъвки да говорят вероятно от страх , та ето какво изскочи от нета за кръвните тестове
Цитирай:
Лош късмет за ваксинираните
В този момент авиокомпаниите съветват ваксинираните си клиенти за високия риск те да получат кръвни съсиреци от експерименталния mRNA серум. В продължение на много години съществува правило, че хората са с повишен риск от образуване на кръвни съсиреци имат право да летят само под строг надзор.
Препоръчва се тези хора да избягват да летят, освен ако не съществува ситуация, която е опасна за живота им.
Авиокомпаниите вече обсъждат отговорността си и какво да правят с ваксинираните, тъй като не им е позволено да летят, защото това е риск за здравето им. Тези дискусии са едва започнати, но изглежда, че всеки, който е ваксиниран, не може да лети.
https://thebulgariantimes.com/%D0%98...5%D1%82%D0%B8/

Ако не беше трагично щеше да е смешно. Тия кемтрейлс май ви изправят мозъчните гънки доколкото ги има

Последно редактирано от dolby : 04-09-2021 на 01:38
  #285  
Стар 04-09-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
На какво "дередже" сме не знам.. За да си регистриран в този форум, значи имаш необходимото ниво на интелигентност.. Просто искам да те накарам да се замислиш.. А и другите колеги, които обичат да пишат, но много не си дават зор да четат и мислят и отсяват малкото читава информация в огромния, и добре манипулиран информационен поток..


Малко ми остър езика, че поудъртях.., и ми ми са поизпилени нервите..


Извинявам се за което..
Глупости. Както отбелязаха по нагоре, много бързо се развенчава тази заблуда особено в тази тема.
  #286  
Стар 04-09-2021
Гадьо Гадьо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 458
Благодари: 54
Получил благодарност:
311 пъти в 157 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Глупости. Както отбелязаха по нагоре, много бързо се развенчава тази заблуда особено в тази тема.
Преди няколко дена летях и беше точно обратното, неваксинирани не ги допускаха до самолета. Ама щом го пише в thebulgariantimes няма как да не е истина.
Цитирай:
Първоначално написано от johnfogerty Вижте мненията
А ти на колко от моите въпроси в темата отговори? Първият ти цитат на мой пост започна като атака със задаване на въпроси. С какво аз съм длъжен да отговарям на твоите въпроси, като ти не си отговорил на нито един от моите? Не е колегиално така.
Ми аз нали съм "религиозен" ти трябваше да ме обориш с научни факти, ама доказването на тезите ти с научни факти нещо май куца.
Цитирай:
Първоначално написано от коста_дим Вижте мненията
Понеже темата се казва “Открити са неизвестни вещества във ваксината на Модерна” , някой каза ли, че “неизвестните вещества” се оказаха микроскопични частици от капачката на ампулата?
http://dtv-bg.com/showpost.php?p=564701&postcount=169
Абе аз го написах още преди 10-12 страници, ама то от "научните факти" на някой бързо потъва в небитието.

Последно редактирано от Гадьо : 04-09-2021 на 07:37
  #287  
Стар 04-09-2021
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Опа, не издържахте дълго преди да почнете с персоналните обити. Хайде студен душ за охлаждане!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Много правилно ,тоя бастун няма и една година регистрация и ни подкара, а тука Чета и продължавам да твърдя ,булгар булгар е специалист номер 1 на света,той разбира от Москвичи до Спейс Шатъл,даже и ги поправя!!
А Майтапчийски ще излезе прав,само изчакайте епилога!
  #288  
Стар 04-09-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
Ей сладък.. Ако и(или), когато решиш да се боднеш.., у раменцето или отзад.., понятие сме или ние няма..!


А защо сме първи по смъртност сега няма да ти обяснявам.. Един жокер само.. Преди 7-8 годинини пак бяхме.. Тогава КОВ ИД-Е имаше ли..?!?


Айде бе хора.. Българи сме все пак.. Не сме наивните "бели" западняци, свикнали с добре работещата за тях държава..


"Съмнявай се.., във всичко се съмнявай.."


Да не забравя.. За всички наболи се с по две игли.. Направете си д-димер тест(кръвен).. Не навсякъде го правят..
Невероятна глупост,защо обиждаш колегата?Да направих си кръвен тест и ми е супер,по добър от предният,а сега ама не "изодзад" ще си бодна трета!Що не погледнете кви боклуци ядете от магазините?От 3-4 дена съм в България,да оставиме скъпотията,ама да ти кажа,хапваш си "чудесни" неща та тая тая ваксина ако ще цян калий да има е нишо на фона на това което ядеш и пиеш и разковничето за голямата смъртност по принцип е тук а не лекарското обслужване!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #289  
Стар 04-09-2021
Аватара на johnfogerty
johnfogerty johnfogerty не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 133
Благодари: 8
Получил благодарност:
54 пъти в 35 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Ми аз нали съм "религиозен" ти трябваше да ме обориш с научни факти, ама доказването на тезите ти с научни факти нещо май куца.
Поне да ми беше прочел постовете....
Вече имам чувството, че споря със стена.

Написах, по-рано, че науката много рядко работи с факти. Тя работи с теории. За да бъде едно нещо доказан факт, то науката трябва да знае абсолютно всичко за него: как работи, кое го създава и прочие. Затова тя работи с теории. Да, една теория може да бъде доказана, но това не я прави факт, тъй като в бъдеще с нови методи е възможно да бъдат открити нови доказателства, отхвърлящи теорията с по-добра, описваща по-ясно явлението.

И след като явно обичаш да се изявяваш като професор, айде докажи ми с научни факти че снимката, която постна по-рано от електронен микроскоп, всъщност наистина изобразява вирус, а не отпадъчен продукт от процеса на изолиране.

И да подчертая, искам "научни факти", а не предположения или теории.
  #290  
Стар 04-09-2021
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,279
Благодари: 123
Получил благодарност:
623 пъти в 326 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от johnfogerty Вижте мненията
Ако спреш да гледаш новини и статистики за ковид, и излезеш да живееш нормално, без страх, ще забележиш ли нещо по-различно от преди 2020?
Ще забележиш ли трупове по улиците, претъпкани болници....
Няма разлика между 2020 и 2021 ? Така ли да се разбира ? Като за гравитацията - от ябълката ли разбра за нея или защото не си постигнал световен рекорд в скока на височина ?
На северния полюс сигурно няма ковид , вероятно и други болести . Ама там ли да се скрием за 10-ина години , докато се измисли ефективно лекарство след дълги изпитания ?
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ваксини, вещества, Във, на, неизвестни, Открити, са, „Модерна“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
УЖАС - взрив избухна в завод за производство на взривни вещества край село Горни участник Дъра-Бъра 2 02-10-2014 07:40
На резервоара на совалката 'Дискавъри' са открити още две пукнатини spacebeam Новини 0 12-11-2010 04:50
MSAT пуска нова свръх-модерна техника! ТИНТИН Новини 2 14-10-2009 10:44
Най-модерна техника произвежда мега турнето на “Планета” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 23-07-2009 23:35
Интересни образования са открити в пръстените на Сатурн spacebeam Новини 0 18-06-2009 14:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.