The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 20-05-2011
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Че хората кога са били доволни...или мислиш ,че няма да бият шута и на "шута"Бойко
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20-05-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koscom Вижте мненията
Че хората кога са били доволни...или мислиш ,че няма да бият шута и на "шута"Бойко
Не съм казал нещо подобно. Просто те попитах в момента кой е алтернативата. А ти ми спомена най-големия боклук от политиците
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20-05-2011
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Аз споменавам само най-одумвания политик,дето на всички им пречи...Сега ясен ли съм!?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20-05-2011
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,543
Благодари: 115
Получил благодарност:
714 пъти в 425 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Не съм защитник на Царя, не съм и му голям фен. Направи и той глупости. Но министрите му като характеристика и качества са на светлинни години от всички досега
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20-05-2011
Аватара на yavoor
yavoor yavoor не е на линия
пълен полуидиот
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 865
Благодари: 73
Получил благодарност:
309 пъти в 182 поста
Сваляния: 210
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
Според мен Атака си прави пиар и пропаганда за изборите и цели да нагнети у Българите умраза срещу Турските граждани и мюсюлманите .
Именно! Ако гледаме на всички като на български граждани, но с различен произход, нещата ще са си на мястото. Българите с цигански произход ще работят в полза на обществото, чукайки камъни с гумени чукове в урановите мини, за да платят тока, който са откраднали. Българите с турски произход ще ходят да гласуват в Турция и със спечелените пари ще увеличат БВП, а българите с български произход ще работят в Гърция и Испания и ще мечтаят да са американци с български произход. И няма да има омраза и завист...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20-05-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koscom Вижте мненията
Аз споменавам само най-одумвания политик,дето на всички им пречи...Сега ясен ли съм!?
Бойко е гаден лъжец,защото:
1.лъже че управлява сам
2.защото се подиграва със хората,които се надяваха да им промени живтът
3.защото е марионетка
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20-05-2011
Аватара на koscom
koscom koscom не е на линия
просто човек
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: Хасково
Мнения: 1,484
Благодари: 143
Получил благодарност:
363 пъти в 217 поста
Сваляния: 480
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Бойко е ГОСПОДИН НИКОЙ!
НАРЦИС!-справка-какво е нарцисизъм във wiki
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...B7%D1%8A%D0%BC

Последно редактирано от koscom : 20-05-2011 на 22:04
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20-05-2011
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
2.защото се подиграва със хората,които се надяваха да им промени живтът
От такива хора дето чакат някой да им промени живота, България няма да прокопса много. Всеки сам трябва да си промени живота, а не само да реве и да се окайва.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20-05-2011
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stuka Вижте мненията
Това ,че ти не си го видял, не означава че не съществува!
Аз живея в англия от 9 години и съм се нагледал на мюсли гета. Обикновенно мюслите се насочват към община,която малко изостава в икономическо и културно развитие.В англия,ако имаш право на пребиваване,имаш и право на помощи.Мюсли семейство е от около 5-6 деца+родителите.Получават помощи за храна,отопление,детски и много евтино общинско жилеще.Така семейство с 5+ деца получава около 2500+ паунда. Родителите се водят,че не работят, но мангала кара такси през нощта. В англия има много силни и гадни антидискриминационни закони.По закон процента на малцинствата, трябва да отговаря на процента малцинства заети и в общинската администрация.Та мюзлите започват да работят най-вече към социалните служби на общината, давайки предимство на разглежданите мюзли молби.Та познай какво става? С всяка година общинският данък скача, работещите хора си викат "аз няма да изхранвам тези парцаливи боклуци,дето само правят деца,пък аз плащам за тях" и отиват някъде другаде да живеят.Къщите се заемат от ходищите чаршафи и пътя надолу е начертан. От време на време се чуват призиви за въвеждане на шериата като паралелен правен орган(това е истина,не се чудете!).А наскоро взеха и да налагат цензура на рекламите на бански костюми.Който може да чете английски----> http://www.dailymail.co.uk/news/arti....html?ITO=1490
Така, че това дето ви се вижда расистко, се развива много добре на плодотворна почва.Надявам се, да се открие начин да се оттървем от петрола като основен енергоизточник, защото персийският залив много добре спонсорира износа на мюсли по по-толерантните общества.Който не вярва на думите ми,да се разходи с Google StreetView по Whitechapel Road, Poplar, Greater London, United Kingdom.Цялата улица е залята с арабски магазини и имаш чувството че не си в лондон.
аз съм бил и в арабския свят и видях за кво иде реч. тва че дадена прослойка се възползва от законите на една страна не означава че всички можеш да ги сложиш под общ знаменател. нима циганите не се възползват от наще закони?

по въпроса за костов . тоя съсипа бг. с тия рмд-та уби икономиката на българия за години напред, требва да го заключат в сибир и пак ще му е малко
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20-05-2011
Аватара на Георги Банков
Георги Банков Георги Банков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 755
Благодари: 372
Получил благодарност:
52 пъти в 42 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
Хора не знаех , че сте такива расисти , спрете се малко !
Относно Волен Сидеров според мен ексцесиите преди дни във Батак и ексцесиите днес си ги направи сам и сам си е виновен .
Съгласен съм шума от високоговорителите на джамията е силен , обаче не виждам какво са пречили хората толкоз че са си правили петъчната молитва .
Според мен Атака си прави пиар и пропаганда за изборите и цели да нагнети у Българите умраза срещу Турските граждани и мюсюлманите .
Какви расисти бе, та те ни завзеха... Нямаме национална идентичност, има райони, в които циганите и турците са основно население, а българите или са избивани, или тормозени ... Не знаете какво е по Кърджали, но имам познати, които знаят !!!
__________________
Paraclipse Hydro, D = 228,6cm {37,5W - 85,2E}; Invacom SNF-031 with Invacom ADF-120; 24'' PowerTech Actuator; Power Tech GBOX V2000 positioner; DM500s; Drake ESR 300s;
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
да, Найдобре, психиатрията, самосезира, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
До тук добре а Сега??? chano Уроци и съвети за начинаещи 21 10-12-2010 11:54
Добре дошли в света на Fine Living Network - април 2010 Chello Central Europe ДРУГИ 0 31-03-2010 23:18
“Шоуто на Слави” стартира нов проект: “Добре дошъл в България” ТИНТИН ДРУГИ 0 10-02-2010 09:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.