The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #291  
Стар 22-04-2021
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Между другото, докато ровех да активирам EON-а видях, че в Настройки до раздел Телевизия има Интернет настройки, където явно се опитват да прехвърлят настройките от my.contact.bg, но нещо не можа да запали като натиснах Конфигурирай, върти се едно кръгче и спира, това с два различни браузъра.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 22-04-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kabel Вижте мненията
приложението работи.

За смартфони ЕОН приложението работи в чужди мрежи без проблем - на Теленор съм на смартфона -
и ЕОН Фулл 500 мбит. за домашен интернет и телевизия.
Всичко което е платено за ЕОН се гледа на смартфона в чужда мрежа.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 22-04-2021
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

A ако се кастне от телефона към андроид устройство, което не е в мрежата на Виваком?
Отговори с цитат
  #294  
Стар 22-04-2021
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 103
Благодари: 32
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники_потребител Вижте мненията
A ако се кастне от телефона към андроид устройство, което не е в мрежата на Виваком?
Точно това пробвах и не стана. Взех акунт от старата IPTV +3лв, и изпробвах на 2 андроид устройства у нас + на усилвателя и не иска. Върти на телефона ,а на телевизора стои знака на Хромкаст и до там. Как са го рязнали хитритците?
Отговори с цитат
  #295  
Стар 22-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 123
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бачора Вижте мненията
Точно това пробвах и не стана. Взех акунт от старата IPTV +3лв, и изпробвах на 2 андроид устройства у нас + на усилвателя и не иска. Върти на телефона ,а на телевизора стои знака на Хромкаст и до там. Как са го рязнали хитритците?
Много просто, ограничили са стрийма да е достъпен само от IP адреси в тяхната мрежа. Като кастваш от телефона към тв-то, на телевизора опитва да стриймва през IP адрес извън мрежата на Виваком и не тръгва.
Аз дори в тяхната мрежа пък не мога да каствам 4К каналите, не знам защо.. други са писали, че им се получава.

А някой знае ли защо на Планета я има сд версията? Всички други канали, които имат дублиращи се програми сд и хд версиите са оставени само хд версията, а Планета я има и сд?
Отговори с цитат
  #296  
Стар 22-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Много просто, ограничили са стрийма да е достъпен само от IP адреси в тяхната мрежа. Като кастваш от телефона към тв-то, на телевизора опитва да стриймва през IP адрес извън мрежата на Виваком и не тръгва.
Аз дори в тяхната мрежа пък не мога да каствам 4К каналите, не знам защо.. други са писали, че им се получава.

А някой знае ли защо на Планета я има сд версията? Всички други канали, които имат дублиращи се програми сд и хд версиите са оставени само хд версията, а Планета я има и сд?
Колега не знам защо се дублира този глупав канал но защо няма Discovery Science знаеш ли
Отговори с цитат
  #297  
Стар 22-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Много просто, ограничили са стрийма да е достъпен само от IP адреси в тяхната мрежа. Като кастваш от телефона към тв-то, на телевизора опитва да стриймва през IP адрес извън мрежата на Виваком и не тръгва.
Аз дори в тяхната мрежа пък не мога да каствам 4К каналите, не знам защо.. други са писали, че им се получава.

А някой знае ли защо на Планета я има сд версията? Всички други канали, които имат дублиращи се програми сд и хд версиите са оставени само хд версията, а Планета я има и сд?
Колега излизат ли ти 4k каналите на мобилното приложение? От два-три дни на мен ми изчезнаха, въобще ги няма като позиции. На приложението за смарт тв и бокса си ги има но на мобилното и от компютър не?
Отговори с цитат
  #298  
Стар 22-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Колега излизат ли ти 4k каналите на мобилното приложение? От два-три дни на мен ми изчезнаха, въобще ги няма като позиции. На приложението за смарт тв и бокса си ги има но на мобилното и от компютър не?
Колега и при мен изчезнаха аз преди седмица го спрях този пакет защото 4 лв за два канала не си заслужава ти платил ли си пакета защото ако не си затова са ти изчезнали Виваком имат най слаб 4К пакет ако може да се нарече пакет не е като на Булсат 8 канала.

Последно редактирано от Vboxk : 22-04-2021 на 21:30
Отговори с цитат
  #299  
Стар 22-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 223
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vboxk Вижте мненията
Колега и при мен изчезнаха аз преди седмица го спрях този пакет защото 4 лв за два канала не си заслужава ти платил ли си пакета защото ако не си затова са ти изчезнали Виваком имат най слаб 4К пакет ако може да се нарече пакет не е като на Булсат 8 канала.
Аз съм на EON Premium в който влизат и на телевизор си вървят без проблем но на мобилното приложение и от компютър изчезнаха.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 22-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Аз съм на EON Premium в който влизат и на телевизор си вървят без проблем но на мобилното приложение и от компютър изчезнаха.
Ами колега ще ги гледаш само на телевизора и без това каналите не струват няма нищо интересно по тях.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 106 (1 членове и 105 гости)
Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.