The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3051  
Стар 01-05-2016
ТаняТ ТаняТ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2015
Мнения: 82
Благодари: 16
Получил благодарност:
17 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А предвидихте ли договор съдържащ клауза за неконкуриране ?
Защото съм виждал как модератор отцепник, с още няколко съглашенци си създават нов конкурентен форум със същия предмет на дейност.
Виждал съм и как продавач като му минаха трите години ( след напускането му) предвидени по договора му с работодателя му, веднага си отвори същия вид специализиран магазин само на няколко преки от първия.
Младши модераторът, ако е харизматична личност, може да си развие връзките с подходящи хора от бранша и по някое време да реши да изкарва пари, благодарение на това което е научил и придобил като опит.
Като гледам, че всяко магазинче има тенденция форум да си прави, та да не стане да сте му улеснили много живота на някой, който реши да внася ексклузивно няколко марки. В днешно време добре организиран човек, може да ви заобиколи всичките съществуващи разпространители и да внася директно от чужбина пълен набор на техника. Ако нямате желание да поникнат като гъби магазинчета из страната с агресивна търговска политика и да ви откраднат сериозен пазарен дял, пишете сериозен договор и много го проучвайте, кого познава кандидата. Хора със склонност към предателство има доста.
Отговори с цитат
  #3052  
Стар 01-05-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наско74 Вижте мненията
Хора дайте едно рамо за мен
Аз станах по лесно общински съветник А тука голям зор
Да взема да накарам секретариати ми да се цани за моделатор от мое име Тя знае добре български английски руски френски

п.п.
А и за капак има хубаво дупе

Дай снимка!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
dsc (01-05-2016), Veskop (01-05-2016)
  #3053  
Стар 01-05-2016
Наско74 Наско74 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 165
Благодари: 24
Получил благодарност:
87 пъти в 30 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТаняТ Вижте мненията
...сериозен пазарен дял, пишете сериозен договор и много го проучвайте, кого познава кандидата. Хора със склонност към предателство има доста.


И аз пиша глупости ама ти ме сбори под масата
Ако знаеш колко маймуни са на клона въобще нямаше да се хабиш да пишеш А клиентите все повече намаляват

========
снимка на дупето ?
Отговори с цитат
  #3054  
Стар 01-05-2016
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране Мод

Цитирай:
Първоначално написано от ТаняТ Вижте мненията
А предвидихте ли договор съдържащ клауза за неконкуриране ?
Защото съм виждал как модератор отцепник, с още няколко съглашенци си създават нов конкурентен форум със същия предмет на дейност.
Виждал съм и как продавач като му минаха трите години ( след напускането му) предвидени по договора му с работодателя му, веднага си отвори същия вид специализиран магазин само на няколко преки от първия.
Младши модераторът, ако е харизматична личност, може да си развие връзките с подходящи хора от бранша и по някое време да реши да изкарва пари, благодарение на това което е научил и придобил като опит.
Като гледам, че всяко магазинче има тенденция форум да си прави, та да не стане да сте му улеснили много живота на някой, който реши да внася ексклузивно няколко марки. В днешно време добре организиран човек, може да ви заобиколи всичките съществуващи разпространители и да внася директно от чужбина пълен набор на техника. Ако нямате желание да поникнат като гъби магазинчета из страната с агресивна търговска политика и да ви откраднат сериозен пазарен дял, пишете сериозен договор и много го проучвайте, кого познава кандидата. Хора със склонност към предателство има доста.
Мислиш ли че от този бизнес се изкарва толко много ?Опитаи отвори магазин в БГ и тогава ще видиш колко е сериозен пазарния дял а и отдавна много от колегите си поръчват директно от чужди саитове
Отговори с цитат
  #3055  
Стар 01-05-2016
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТаняТ Вижте мненията
А предвидихте ли договор съдържащ клауза за неконкуриране ?
Защото съм виждал как модератор отцепник, с още няколко съглашенци си създават нов конкурентен форум със същия предмет на дейност.
Виждал съм и как продавач като му минаха трите години ( след напускането му) предвидени по договора му с работодателя му, веднага си отвори същия вид специализиран магазин само на няколко преки от първия.
Младши модераторът, ако е харизматична личност, може да си развие връзките с подходящи хора от бранша и по някое време да реши да изкарва пари, благодарение на това което е научил и придобил като опит.
Като гледам, че всяко магазинче има тенденция форум да си прави, та да не стане да сте му улеснили много живота на някой, който реши да внася ексклузивно няколко марки. В днешно време добре организиран човек, може да ви заобиколи всичките съществуващи разпространители и да внася директно от чужбина пълен набор на техника. Ако нямате желание да поникнат като гъби магазинчета из страната с агресивна търговска политика и да ви откраднат сериозен пазарен дял, пишете сериозен договор и много го проучвайте, кого познава кандидата. Хора със склонност към предателство има доста.
Вчера се разминахме с Фолкръм, не по моя вина естествено
Написаното от Танчето определи решението ми да се кандидатирам за младши, много подмладяващо звучи
Обещавам да не откривам магазин, нито да ставам представител на такъв, отказвал съм и предложения , защото сателитната телевизия ми е само и единствено хоби и споделям познания и информация , съобразно умствения ми потенциал

А относно форумчетата на магазинерчета, амиии то е видно че само един форум има в България
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на yavor1 за този полезен пост
dsc (01-05-2016), Veskop (01-05-2016), Наско74 (01-05-2016)
  #3056  
Стар 01-05-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наско74 Вижте мненията
снимка на дупето ?
Ако има и други хубави части може и тях да снимаш
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Veskop (01-05-2016)
  #3057  
Стар 01-05-2016
транзистор транзистор не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 56
Благодари: 17
Получил благодарност:
36 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Вчера се разминахме с Фолкръм, не по моя вина естествено
Написаното от Танчето определи решението ми да се кандидатирам за младши, много подмладяващо звучи
Обещавам да не откривам магазин, нито да ставам представител на такъв, отказвал съм и предложения , защото сателитната телевизия ми е само и единствено хоби и споделям познания и информация , съобразно умствения ми потенциал

А относно форумчетата на магазинерчета, амиии то е видно че само един форум има в България
Този форум също е на магазинче , kak ще успееш да си независим?
Въпроса е към всички кандидати!


"Девил М" ЕООД е вносител на марките Vu+ , AB Cryptobox, Selfsat,Maximum и Satlink


За поръчки на дребно или едро тел.0877012014
Всичко за сателитната,наземната и интернет телевизия може да научите в нашият форум на адрес:

Последно редактирано от транзистор : 01-05-2016 на 14:50
Отговори с цитат
  #3058  
Стар 01-05-2016
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

=транзистор
Добър ден тъга, как мислиш, дали не зная чий е форума
Има една гооляма разлика между този Форум и останалите форумчета, субективния фактор. Много са коректни, точни професионалисти и вдяват от почти всичко
А и не на последно място са приятни и на маса!

Те за това това е единствения ФОРУМ за сателитна техника и не само в България
Отговори с цитат
  #3059  
Стар 01-05-2016
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,171
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,145 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Всички сме независими, от нас нищо не зависи
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
транзистор (01-05-2016)
  #3060  
Стар 01-05-2016
транзистор транзистор не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 56
Благодари: 17
Получил благодарност:
36 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Всички сме независими, от нас нищо не зависи
И от новите нищо няма да зависи, това е частна собственост.Този конкурс избира личности да работят за собственика, а не за справедливи мнения.

Последно редактирано от транзистор : 01-05-2016 на 15:24
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 13 (0 членове и 13 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.