The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 11-09-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,849
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хм, ново предизвикателство пред слабите ми умения...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11-09-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Хм, ново предизвикателство пред слабите ми умения...
-а кой са "силните" ти "умения"???!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11-09-2011
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-а кой са "силните" ти "умения"???!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12-09-2011
hristoslav2 hristoslav2 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 91
Благодари: 5
Получил благодарност:
37 пъти в 22 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Някой знае ли / виждал ли е дали новите модели интернет-телевизори с едва ли не свободен браузер, могат да плейват директно на екрана си директните стриймове на нашите мачове, които bookmakers, livesport и sportline започнаха да излъчват?

Напр. в 19 ч. в livesport.bg ще се предава мачът Лудогорец - Славия. Някой ако може да тества и да каже, ще е добре.

Би трябвало да върви поне на вградените уеб браузъри в моделите от 9,8,7-ма серия на Филипс и Самсун.
Този на самсун подържа и флаш приложения.
За този в Тошиба серии ZL, WL и YL не знам.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12-09-2011
Ван Бастен Ван Бастен не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой ,който има впечатления за серията Куатрон на Шарп,ако може да ги сравни с вече споменатите от мен модели LED SHARP LC-46LE705E , LED LG 42LE5500, LED LCD Sony KDL46EX710AEP , LED LCD PANASONIC TX-L42D25E ???
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12-09-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Quattron технологията, преди тазгодишните модел 630/830 не е добър вариант. Поне ако държиш на коректното цветопредаване. Доста сериозни отклонения в цветовете. Някои му се кефят на шаренийката, но за мен е голям минус.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Quattron технологията, преди тазгодишните модел 630/830 не е добър вариант. Поне ако държиш на коректното цветопредаване. Доста сериозни отклонения в цветовете. Някои му се кефят на шаренийката, но за мен е голям минус.
Много точно казано, твърде преоцветен, розово-жълтеникав оттенък, до преди куатрона само розово-червеникъв оттенък, това е така при всички шарпове...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12-09-2011
Ван Бастен Ван Бастен не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Quattron технологията, преди тазгодишните модел 630/830 не е добър вариант. Поне ако държиш на коректното цветопредаване. Доста сериозни отклонения в цветовете. Някои му се кефят на шаренийката, но за мен е голям минус.
LC-46LE810EV И този модел ли е от старите които не стават ???
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12-09-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, и този е от старите. Новите завършват на 30.
Те не че са оправили технологията им, но в новите поне има опция да се изключва това разширено цветово пространство и с малко повечко играчка да виждаш що годе реални цветове.
За съжаление, те все още държат високи цени.
http://www.sharpbg.com/index.php?item=135&group=1
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16-09-2011
Ван Бастен Ван Бастен не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги здравейте,днес направих обиколка по магазините за да сравня картината на различните модели,които бяха дискутирани в тази тема.Най-напред бях в технополис,там тези пе.....и са забранили на служителите си да пускат на клиентите какавто и да е друг сигнал освен този които се върти, рекламния които разбирасе е HD.Следователно ако искаш да видиш каква картина вади телевизора който искш да закупиш на кабелна цифрова или какавато и да е телевизиа няма как да стане.Там обаче получих желаната информация за модела Панасоник TX-L42E30E,на 1 ред бяха наредени 6 телевизора от различни марки на които се въртеше 1 и същ HD анимационен рекламен клип на LG.На всички телевизори от тази редица логото на LG което беше на клипа беше размазано с изключение на Панасоника.И след кратък разговор с консултанта,който разбра че не съм балък и няма да може да ми пробута някой боклук,той ми каза че матрицата на този модел е най-добра от всички модели там изложени на цена до 2000лв.Но както вече казах ,там успях да видя само HD картината на този модел , която беше по добра от всички останали на тази цена.
След Технополис минах през Техномаркет там разгледах другия Панасоник
TX-L42D25E от който също останах много доволен,след като помолих консултанта да ми пусне някакав кабелен сигнал,той свали телевизора и го закачи към някаква кабелна телевизия ,която не беше Булсат.Изненадах се като разбрах че различните канали са с различно качество на СД сигнал Евроспорта беше уникално зле направо не се виждаше.А някои други канали вадеха що годе нормална картина .Картината на ЕвроспортHD от своя страна пък беше перфектна.Видях също и Сонито което сам споменал,пална скръб никакви цветове.За LG дума да не става след като видях разликата с Панасоника.

След цялото това ревю имам няколко въпроса,за какво точно служи сателитния тунер и ще ми върши ли работа след като аз съм на Булсатком.И вярно ли е че Булсат има по добър сигнал от обикновените кабелни.Тъй като Е30Е ми хареса повече като дизайн от Д25Е струва ли си да взема втория само заради тунера и каква ще е ползата от него ??? Благодаря предварително. И ако някой се колебае за избор на телевизор наистина да отиде да види тези два модела


Последно редактирано от Ван Бастен : 16-09-2011 на 20:35
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, лед, Лцд, ми, на, Помощ, при, Телевизор, трябва


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на рутер драго1 Настройки на рутери 20 07-08-2012 16:37
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 14:39
Помощ при избор на доставчик Inoel Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 05-07-2011 01:01
Помощ за избор на рутер fena81 КОМПЮТРИ и периферия 25 11-06-2011 23:07
Въпроси за избор на ЛСД телевизор mg87 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 13-05-2010 08:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.